Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Striák ellen van megoldás?

Striák ellen van megoldás?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, átlagos magasság, súly stb. Nem történt nálam sem súlyváltozás, sem semmi egyéb. (és egyértelműen terhes sem vagyok). Kicsit erőteljesebben sportolok, vagyis inkább erősítek és erre fel jelentek meg a halvány kis fehér csíkok a bőrömön. Nem feltűnőek, de azért mégis ott vannak. Hogyan lehetne megszabadulni tőlük?

2015. ápr. 26. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi, nincs megoldás ellene. Ha lilás akkor egy idő után kifakul.
2015. ápr. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És az sem változtat a dolgon, ha nekem egyáltalán nem volt soha lilás, hanem alapból világosan jelentek meg a csíkok?
2015. ápr. 26. 10:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem.

Talán van valami kenőcs ami néhány embernek beválik, de ha a striák ellen lenének tuti tippek akkor senkinek sem lenne.

A stria egy idő után kifehéredik, ha lilás volt. Ha pedig alapból fehéres attól még ott marad.

2015. ápr. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Leginkább sehogy. A stria alattomos jószág, ha egyszer odakerült, az ott is marad.


Illetve nagyon drága lézeres kezeléssel állítólag el lehet tüntetni őket, de kinek van arra pénze?

2015. ápr. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs ellenszer. A továbbiak megelőzése érdekében igyál naponta elegendő folyadékot. (Vizet!)
2015. ápr. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Napi 3 liter vizet iszom + még a teák; nem hiszem, hogy a folyadékkal lenne a probléma.

Ennek ellenére ugyanúgy erősíthetek, sportolhatok, csak legfeljebb nem olyan intenzíven?

2015. ápr. 27. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!