Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megfázott a fejbőröm. Mikor...

Megfázott a fejbőröm. Mikor múlik el tőle a hajhullás illetve az egész ki fog hullani?

Figyelt kérdés

a hideg szél miatt fázhatott meg a fejbőröm de a hajam nem volt vizes. utána kicsit fájt a fejbőröm és most iszonyatosan hullik ami azért is nagy probléma mert előtte fél évig hullott egy gyulladás miatt tehát már alig van hajam. szedek rá vitamint és ricinusolajjal és bánfi hajszesszel is kezelem.

szerintetek az egész ki fog hullani vagy spontán eláll majd?

nagyon félek, nem akarok parókát 20 évesen :(


2015. ápr. 26. 12:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%
A ricinustól hullik a haj, nem pedig nő..
2015. ápr. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
amióta hullik nem használtam a ricinust tehát nem attól hullik.
2015. ápr. 26. 12:29
 3/12 anonim ***** válasza:
8%
Ettől független a ricinus hajhullást okoz. :)
2015. ápr. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de attól tartok nálam a megfázás a mumus :( és nem tudom,hogy mennyi fog kihullani, kopasz leszek-e....
2015. ápr. 26. 12:32
 5/12 anonim ***** válasza:
14%
Nincs olyan, hogy megfázott fejbőr, hol vetted ezt a butaságot? Ha a bőr meg tudna fázni és ettől kihullatni a szőrt, akkor a nők csak megfázatnák a különböző testrészeiket és így oldanák meg az ingyenes, végleges szőrtelenítést. Gondolom anyukád riogatott ezzel a sablon szülői tanáccsal, miszerint hordj sapkát és ne menj ki vizes hajjal, mert akkor megfázik a fejbőröd és megkopaszodsz :D De az isten áldjon meg, felnőtt nőként még hiszel ebben a hülyeségben? Nyilván a ricinustól hullik a hajad, meg tavasszal mindenkinek egy kicsit hullik, de biztosan nem fázott meg.
2015. ápr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

igenis létezik olyan, hogy megfázik a fejbőr. webbeteg.hu-n is írnak róla.

és azt, hogy a ricinustól hullik a haj, még csak a gyakorin olvastam... ami vicces, mert nekem nőtt tőle, nem hullott.

2015. ápr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Jaaa, hát ha a webbetegponthu írta, akkor biztosan igaz. Az egy elismert, tudományos hetilap, neves szakemberekkel. Bele sem kezdek, annyira nem vagy képben. Menj és olvasgass a femina.hu-n fogyókúrás tanácsokat, pl "így fogyj tésztával 1 hét alatt 3 kilót"...
2015. ápr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
sajnos tényleg van olyan,hogy megfáznak a hajhagymák de a kérdésemre még mindig nem kaptam választ :( a ricinustól anno nekem nagyon sokat nőtt pedig az én hajam olyan,hogy mindentől hullik de attól nem :)
2015. ápr. 26. 17:17
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

jaj de gagyi vagy, a webbeteget orvosok írják, ha nem tudnád, szóval nem femina szint, ezért aztán tényleg le kellett pontoznod, kicsinyes idióta. vicces, hogy rögtön ezzel támadsz, hogy feminát olvasok, mert én pont nem az a típus vagyok, aki onnan szedi a tudománytalan házi csodatippeket.

mutass egy hiteles szakmai, tudományos írást, hogy nem létezik olyan, hogy megfázik a fejbőr, akkor elhiszem.

2015. ápr. 27. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, hogy a kérdésedre is válaszoljak, szerintem nem fog kihullani az összes hajad. mennyire hullik amúgy? lehet, hogy érdemes lenne elmenned orvoshoz, mert komolynak hangzik, főleg, ha fájt is.
2015. ápr. 27. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!