Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyantát használjak...

Milyen gyantát használjak bikinivonalra?

Figyelt kérdés

Én eddig mindig borotvát használtam, de azt hiszem senkinek nem mondok újat azzal, hogy úgy nagyon gyorsan visszanő a szőr. Ezért próbálnám ki a gyantázást, de egy kicsit tapasztalatlan vagyok benne, kérlek segítsetek.

a tesco-ban szeretnék venni gyantát, melyiket ajánlanátok; x-epil vagy veet? egyszerű hideg gyantacsíkokra gondoltam, azok hatásosak, ugye?a gyantacsíkokon kívül mást ugye nem kell használni, nem kell semmien krém, ugye?

Illetve még azt szeretném megkérdezni, hogy mi a véleményetek a szőrtelenítő krémekről (pl. veet suprem essence)? azok hogyan működnek, hatásosak?

Ne haragudjatok, új vagyok ebben a dologban :)



2015. ápr. 26. 17:40
 1/6 A kérdező kommentje:
esetlen opilca használatra kész szőrtelenítő csíkja?
2015. ápr. 26. 17:42
 2/6 anonim ***** válasza:

A hideggyanta semmit nem ér, a fele szőrt ott hagyja és még drága is, pénzkidobás az egész.


Meleggyantát használj, az legalább kiszedi a szőrt. Tök fölösleges márkásat venni, mert minél márkásabb (pl. Veet), annál gyengébb. A nevesincs gyanták a legjobbak. Patron + csíkok együtt 6-800 Ft-okba kerülnek.


Gyantázás után olajos vattával át kell dörgölni a gyantázott területet, hogy a kis gyantadarabok lejöjjenek a bőrről.


A szőrtelenítő krémek ugyanannyira "hatásosak", mint a borotva, plusz még a bőrödnek is ártasz vele, mert tele vannak mindenféle vegyi anyaggal.

2015. ápr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és meleg gyantából milyet vegyek,hol? és az hogyan működik egész pontosan?
2015. ápr. 26. 17:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Én Rossmannban veszem szettben. 100 ml-es patron és hozzá 20 lehúzócsík 850 Ft. Nincs semmi márkája, tök fölösleges márkásat venni.

A gyantázás menetével tele van az internet

2015. ápr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fodrászkellékesben vagy neten rendelhető webshopokból tégelyes vagy konzerv gyanták a legjobbak bikinivonalra. A tégelyes ráadásul a legolcsóbb fajta. Ezt csak felkened, keményre szárad, letéped. Papír sem kell hozzá. Egy kisebb tégely kb 300 ft.

Vagy főzz otthon cukorpasztát.

2015. ápr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#4 le tudnád írni, hogyan néz ki? :)
2015. ápr. 26. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!