Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan fessek itthon magamnak...

Hogyan fessek itthon magamnak hajat?

Figyelt kérdés
Szep es egyenletes hajszint szeretnek. Nagyon hosszu a hajam. Tudtok valami jo hazi hajfestesi praktikat?

2015. ápr. 26. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Felkened ecsettel, pont ahogy a fodrász tenné.
2015. ápr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Attol tartoo h (pl. Hatul) nem lenne egyenletes. Es mivel hosszj a hajam ezert sok ido befesteni es felek h nem lenne egyenletes a szine
2015. ápr. 26. 21:19
 3/10 anonim ***** válasza:
Legjobb, ha nem magadnak fested, hanem megkérsz valakit.
2015. ápr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem csak a tövét kell, az egészet?
2015. ápr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az egeszet
2015. ápr. 26. 21:41
 6/10 cukikutyus ***** válasza:
Én mindig magamnak festem,igaz,nekem csak vállig érő a hajam,de szerintem megfelelő fajtájú festékkel a hosszú haj is egyenletesen befesthető,lényeg,hogy vegyél hajfestő ecsetet a fodrászkellékesnél,mert csak úgy simán rákenni nem jó,mert úgy tényleg foltos lesz. Ne összerázós,hanem keverős festéket vegyél.Szerintem a Wellaton vagy a Londa a legjobb,és a legkevésbé foltos. Összerázósnál még az én hajam se szokott egyenletes lenni. Hosszú hajra legalább két tubus fog kelleni. Milyen hajszínt szeretnél?
2015. ápr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
Erre nincs otthoni praktika. A hajfestésnek megvan a technikája, vannak szabályai, amiket ha nem tartunk be, nem lesz jó az eredmény. Nem mindenki tudja magának bekenni hátul a haját, még akkor sem, ha rövid, pláne ha jó hosszú. Képtelenség. Inkább menj fodrászhoz, vagy kérj meg olyat, akinek van gyakorlata a dologban.
2015. ápr. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mogyorobarnat szeretnek. Egyebkent joparszor mar festettem hajat. Igy meg van minden kellekem. Attol tartok h a sajatomat szurom el
2015. ápr. 27. 15:37
 9/10 anonim ***** válasza:
A hosszú hajat nagyon nehéz az embernek saját magának befesteni. Nekem derékig érő hajam van, és mindig más festi be. Szerintem te sem próbálkozz vele, hanem kérj meg valakit. 3 doboz festék elmegy rá, de ha jól csinálja az illető, akkor egyenletes lesz a színe.
2015. ápr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 cukikutyus ***** válasza:
68%
Ha úgy döntesz,hogy nem kérsz meg senkit,hanem magadnak fested be,akkor feltétlenül használj ritka fogú fésűt a festék eloszlatásához,miután ecsettel felkented. Nem lesz egyszerű hadművelet,az biztos,de nem lehetetlen. :-)
2015. máj. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!