Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tisztálkodással kapcsolatban...

Tisztálkodással kapcsolatban adnátok tippeket? (Izzadás stb)

Figyelt kérdés
Huu, sziasztok. Tudom elég gáz ilyeneket kérdezni, de úgy tapasztalom hogy manapság egyre több tabutéma van a nagyvilágban. Szóval: ma kaptam egy levelet az osztálytársaimtól (név nélkül, nyomtatva, abszolút diszkrét) hogy sokakat zavar a "kellemetlen szagom". Ezt már előző sulinban is mondták, akkor is zavart. Minden este fürdök, használok dezodort (amitől csak rosszabb lesz a helyzet), fürdéskor testápolót meg szappant. Arra gondoltam akkor ezentúl fürdök reggel is meg este is, de van egyéb ötletetek/javaslatotok? Ha már itt vagyok akkor hogyan kell tartósan szőrteleníteni? (hónalj, láb, bikinivonal) A borotva nem segít, egy két nap és visszanő... Kérlek szépen adjatok tippeket, nagyon hálás lennék érte, és könyörgöm csak kultúrált és segítő szándékű válaszokat írjatok, ez a helyzet nekem így is kényes. Köszi, sziasztok!

2015. ápr. 28. 16:42
 1/4 anonim válasza:

Ha nagyon zavar az izzadás, és tényleg nagy mértékű, akkor én ajánlom neked a Solutio Antisudorica-t, ami megszünteti azt. A patikákban vény nélkül kapható, pár száz forint

Tartós szőrtelenítés gyantával vagy epilátorral érhető el, bár fájdalmas, de van,akinek egy hétig se nő vissza semmi, ez viszont szerintem a genetikától függ.

2015. ápr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, érdemes lenne elmenned bőrgyógyászhoz, mert lehetséges, hogy szervi oka van a kellemetlen szagoknak. Dezodorból, ami elvileg durvább szagsemlegesítő vagy izzadságátló hatású, az az Exodor, a Certain-Dri vagy a Solutio Antisudorica.
2015. ápr. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

dezodor: exodor, antisudorica

szőr: epilátor, gyanta

2015. ápr. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Parfüm? Az izzadás gatlonak nem jo de megprobalhatod ugy h normal dezodor aminek nincs illata (stift) es +parfüm ami eleg eros néha de mértékkel hasznalva tenyleg jo
2015. ápr. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!