Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 18 éves vagyok, kicsit parázok...

18 éves vagyok, kicsit parázok, mivel nem nagyon akar nőlni az arcszőrzetem. Mit tehetnék? Többi lent!

Figyelt kérdés

Kicsit kezdett már a bajszom "megerősödni", ezt úgyértem, hogy kezd látszódni már, az államnál is vannak már kisebb szőrszállak.

Apukámnak, nagybátyámnak is olyan szép divatos szakálla van, összeér mindenhol, így szerintem nekem is olyan lesz, csak lehet későn érő típus vagyok, mert a lábam is most kezd el szőrösödni jobban, a combom még nem is szőrös, nőlni is nemrég kezdtem el jobban, kicsit erősödni.

Sokan mondják, hogy ha nehéz munkát végzel, akkor gyorsabban nől, igaz ez?

Hogyan tudnám esettleg úgymond "meggyorsítani" a folyamatot?


2015. ápr. 28. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Nem tudod még mekkora szerencséd van, hogy még nem nő annyira a szőr. Meg fogod utálni a borotválkozást. Egyébként borotválkozással tudod meggyorsítani az erősödését, növekedését...
2015. ápr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Az első válaszoló állítása téves. Attól hogy többször borotválkozol, nem lesz erősebb az arcszőrzeted. Gondoljunk csak bele: egy 85-90 éves bácsinak milyen gondjai lennének. :) De hogy a kérdésre is válaszoljak: talán a hormonnövelő termékek használnának, de azokat nem ajánlom, mert tönkre teszi a szervezetedet. Inkább szeresd, és fogadd el magad úgy ahogy vagy; és észre sem veszed hogy az arcszőrzeted hogy megerősödött. :)
2015. ápr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat en mem nagyon erzek ehez de mindenesetre ha nem nagyon no es csak 3-4 szal van (persze most sarkitottam) akkor inkabb borotvald le mert az nagyon nem szep latvany
2015. ápr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tehetsz, a borotválástól nem nő gyorsabban, tévhit. Annyi, hogy úgy jobban lehet érezni a szőrszálakat, mert az alapból elvékonyodó szálak végét a borotva lenyesi, és így dörzsöl a borostád :D

Nem muszáj mindenkinek szakállat növesztenie, attól, hogy apukádnak, tesódnak van, nem kell neked is beállni a sorba :D


Semmi baj nincs veled, ez normális, van akinek szinte nem is nő szőr az arcá (jajj bocsi amúgy, de ez a "nől" brrrrr kiráz tőle a hideg :D)

Annyi, hogy ha nem nő ahhoz elég szőr, hogy becsületes szakállad/borostád/bajszod legyen, akkor inkább borotváld le, a gyér szőrszálacskák senkinek nem állnak jól :D

2015. ápr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!