Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak hogy ilyen szép...

Mit csináljak hogy ilyen szép maradjon a hajam napokig, és hogy ne aludjam el csúnyára? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen a hajam hajmosás után, de másnapra mindig elalszom és csúnya lesz, kijön a göndörség, bekócosodik... Minden nap nem mosnék azért hajat.... Mit csináljak hogy szép maradjon? :/ Előre is köszönöm!:)



2015. máj. 1. 12:07
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Ne moss minden nap hajat mert sokkal jobban fog zsírosodni mivel hozzászokik a mindennapos ápoláshoz!

Ha hason aludnál és a hajadra nem feküdnél rá,akkor lehet göndör maradna :)

2015. máj. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Próbáltam már, de nem tudok hason aludni :( Úgy is próbáltam hogy felkötöm, de úgy túl lenyalt lesz és fönt kócos.. :(
2015. máj. 1. 12:14
 3/14 anonim ***** válasza:
Kelj korábban és reggel moss hajat:)
2015. máj. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de írtam hogy nem akarok minden nap hajat mosni, mert macerás, órákat vesz igénybe és roncsolja is, meg zsírosítja a fejbőrt...
2015. máj. 1. 12:19
 5/14 anonim ***** válasza:

Jaj, nagyon szép hajad van :)

Próbáld meg, hogy esetleg oldaladra fekve alszol el.. a másik, hogy ne tegyél rá annyi hajhabot vagy lakkot, mert attól marad úgy a hajad alvás után.

2015. máj. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Már ezt is próbáltam, de gí kócos lesz és szétjönnek sajnos a tincsek :/ De köszönöm, ment mindenkinek a zöld kéz!:)
2015. máj. 1. 12:54
 7/14 anonim válasza:
sajnos akármit csinálok nekem mindig ilyen talán egy 7-8 centivel hosszabb :( én utálom ha göndör a hajam
2015. máj. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ne utáld, nagyon sokan szeretnének ilyen fajta göndör hajat!:) Ez a legjobb, mert ha akarod göndör, ha meg egyenest szeretnél akkor egyenesre szárítod!:)

Csak kicsit nehéz kezelni, de megéri... Nekem csak az alvással van gondom :(

2015. máj. 2. 14:24
 9/14 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen göndör hajat felfrissítő spray-k, talán schwazkopf terméknél láttam ilyet. Nem tudom, hogy működik-e, de egy próbát megér szerintem.

Egyébként kivasalva milyen hosszú?

Mert nekem göndören alig ér a vállamig, kivasalva meg a hátam közepéig, bár nekem nagyon felugrik.

De nagyon hosszú hajad lehet, kíváncsi lennék :)

2015. máj. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, jó ötlet! Egy próbát megér, és ha beválik az meg már tökéletes :D

Kivasalva mellig ér... Nem olyan hosszú (de növesztem) a képen pedig tökre hosszúnak látszik, és is azt nézem :D

2015. máj. 12. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!