Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitesszeres az arcom mit tegyek?

Mitesszeres az arcom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Régebben pattanásos volt,mára csak mitesszeres,de sajnos elég sok van rajta,persze nem olyan feltünő,csak ha közelről nézzük,de engem idegesít.

Van a számnál az arcom oldalán homlok,áll.

És elég idegesítő..az arcom zsíros.

A és E vitamint szedek rá.

Bőrgyógyászhoz is járok de csak 3-5 hónaponta mivel sok pénz.De kellene valami olyan módszer ha nem is mindet,de egy részét.Valaki tudna segíteni?



2015. ápr. 25. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:

mit adott a bőrgyógyász?

kozmetikushoz szoktál menni?

milyen kozmetikumokat használsz?

2015. ápr. 26. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mitesszerei mindenkinek vannak, ezzel felesleges bőrgyógyászhoz járni, csak vegyél BHA savas krémet és az eltünteti.

Vagy tisztítsd az arcod rendszeresen, gőzölés + nyomkodás.

2015. ápr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A bőrgyógyász gyógyszertári krémet,tonikot meg leszárítót.Pontosan nem tudom mit,de elég kellemetlen illata van.

Kozmetikushoz is szoktam,de azt sem győzöm mindig.

Olyan praktika kéne ami ha nem is tartós,vagy nem is mindet,de a nagy részét eltünteni,vagy egy huzamos ideig

2015. ápr. 26. 22:17
 4/4 anonim ***** válasza:

hát ha nem tudom az orvos által adott cuccok pontos márkájár és nevét, akkor nem tudom megnézni, hogy mitesszekre tényleg jó lehet-e. mindenesetre ha már egyszer megvan, használd el, mert a krémek általában nem rögtön hatnak, hanem akkor, ha már pár hónapja használod.

amúgy a bha hámlasztók tényleg jól feloldják a mitesszereket, de most nyáron nem ajánlott elkezdeni.

2015. ápr. 27. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!