Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajgöndörítőt érdemes...

Milyen hajgöndörítőt érdemes vennem ha a hajam nagyon hosszú, dús és vastagszálú? (alapból egyenes)

Figyelt kérdés
Legalább nap végéig ki kéne tartania... nagyon szeretnék göndör hajat! Hajhabot, vagy mást használjak hozzá? Ha igen, milyent? Dauert, meg ilyeneket nem szeretnék.
2010. febr. 22. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Hajsütővas nembiztos hogy használ, én hajvasalót használok, mert göndör a hajam, utána belakkozom mert 2 óra alatt szétmegy =S De hajsütővassal csak ilyen gagyi kis hullámokat tudsz beletenni, inkább szerezz valami hajcsavarót mint a fodrászatban =S
2010. febr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és azzal sokáig bent marad a hullám?
2010. febr. 22. 19:02
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem ha jó sok lakkot fújsz rá , akkor igen =)
2010. febr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor hajgöndörítőt és hajvasalót (azzal is lehet hullámokat csinálni) nem is érdemes használnom csak hajcsavarót sok lakkal?
2010. febr. 22. 19:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Szivacsos hajcsavarót vegyél. Tényleg hatásos és sokáig benne maradnak a loknik a hajban (akár másnap is még kicsit).

Csak hát nem mindegy hogy teszed be. Leírni nem tudom, próbálgatni kell =)

2010. febr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
értem, de minden nap nem csavarhatom be :S
2010. febr. 22. 19:38
 7/7 anonim ***** válasza:

fú én vettem tesco gazdaságos szivacsos hajcsavarót, aludni nem tudtam benne, mert a drót beleállt a fejembe, aztán felkeltem, h kiszedjem, és beleragadt a hajamba, alig bírtam kiszedni, de biztos a normálisabb hajcsavarók jobbak =)

csak leírtam az élményemet =)

2010. febr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!