Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete hajból barnát szeretnék...

Fekete hajból barnát szeretnék. Elég vastagszálú a hajam, viszont könnyen törik. Olvastam a radírozásról. Aki próbált ilyet meg írná tapasztalatait? Köszönöm. Egyébként barna hajat szeretnék. Nem feltétlenül világosat.

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem próbáltam még!De a fodrászom(mester fodrász) szerint ez a legjobb!...kíméletes!!!


21L

2011. szept. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én kb 2hónapja voltam ugyan így. Feketéből barnára. Én nagyon régóta festem már vol minden színű, de évek óta kékesfekete/fekete. Én is a radírt próbáltam és sajnos csak foltokban hozta ki a színt. Utána festettem barnára, de ledobta róla a festéket..szóval én beletörődtem hogy maradok inkább fekete. Amúgy a fodrászom szerint még egyszer ki kellett volna radírozni vagy festeni barnára..de nem akartam már bajlódni vele. Amúgy tényleg kíméletes, mert egyáltalán nem roncsolta a hajam, nem is hullik tőle.. :)
2011. szept. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És amikor a feketét leradírozzák milyen színe lesz a hajamnak? Egyből mehet rá a barna festék vagy várni kell vele egy pár napot? Köszönöm, hogy válaszoltatok:)
2011. szept. 22. 08:54
 4/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok: elvileg olyan lesz mint az eredeti...nekem mondjuk csak foltokban lett olyan a hajtöveknél a végénél meg fekete maradt, csak világosabb picit... Nekem egyből ráfestette. Picit viszketett amíg rajta volt a radír, de aztán jó lett...nem vészes közelében sincs ahhoz mint amikor kiszőkítik :) nekem ledobta a festéket, szóval ha neked is ez van érdemes újra befesteni barnára....jah és szerintem sötétbarnára próbáld (bár nem tudom pontosan milyet szeretnél), nekem középbarna volt, lehet az volt a baj...bár nem vagyok fodrász, ő biztos tudni fogja melyik színt érdemes rá.. :D
2011. szept. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!