Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mit kezdjek a...

Szerintetek mit kezdjek a hajammal?

Figyelt kérdés
Nagyon göndör hajam van ami majdnem olyan mint a négereké.Szörnyen sűrű is.Nem rég voltam fodrásznál és ritkított rajta ami majdnem hogy nem is látszik és ha tovább ritkítanám már nem lehetne copfba fogni.:(Kiengedve nagyon nagy és már elegem van az olyan megjegyzésekből az utcán hogy "úristen ha nekem ilyen hajam lenne nem engedném ki."Én szeretnem kiengedve hordani mert milyen lány az akinek sosincs kiengedve a haja?Befonni nem szeretném mert már próbáltuk és nem állt jól.

2015. máj. 3. 15:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz azzal, hogy mit mondanak. Szerintem szép, ha valakinek sok haja van, viseld kiengedve bátran, ha neked tetszik!
2015. máj. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!