Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! Súlyos hajhullás után...

SOS! Súlyos hajhullás után bemernétek vállalni hajfestést?

Figyelt kérdés

Kb. tavaly nyáron kezdődött a hajhullásom ami iszonyat mértékű volt. nagyjából a felére csökkent a mennyisége és néhány helyen mintha foltokban kopaszodtam volna. Elvileg a fogam miatt volt, ami aztán kezelve lett. Kb. 3 hónapja kezdett regenerálódni, de úgy, hogy orvos írt fel hajszeszt hajhullás ellen.

A problémám viszont az, hogy az államvizsga és esküvők a nyakamon és vörösre volt festve a hajam, az eredeti hajszínem pedig világos barna. Most kb. 10 centis a lenövés, borzalmasan néz ki a fejem, szégyellek vele akárhova menni.

Viszont rettegek attól, hogy ha befestem, újra kezdődik. Most olyan színt választanék, hogy a későbbiekben ne kelljen többet festeni, tehát vissza az eredetihez hasonlóhoz.

Ti mit tennétek a helyemben? Járt már így valaki?

Köszönöm.



2015. máj. 5. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem a hajfestékre vagy allergiás akkor semmi gond nem lesz azzal ha fested a hajad. Vörösre hennával is lehet, az meg nem ártalmas. De ha már nem akarsz vöröset akkor ne fesd át a hajad, hanem szedd le a színt hajradírral.
2015. máj. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előttem szólóhoz kiegészítés: ha leszeded a hajradírral a festéket, akkor sem lesz olyan, mint az eredeti, hanem a festés utáni állapotot kapod - azaz vöröses lesz ott a hajrész.

Én azt mondom, ha tuti, hogy a fogadtól volt a hajhullás, akkor meg merném reszkírozni. Ha nem vagy ősz (gondolom nem), akkor elég a hajszínező is. Ha sikerül jó hajszínt választani, akkor nem lesz feltűnő a lenövés. Fodrásszal csináltasd, mert a már befestett részen levő színárnyalatot semlegesíteni kell, és ahhoz valószínűleg nem az a festék lesz jó, amilyen az eredeti hajszíned.

2015. máj. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Nagyon félek a festéstől mert tényleg lelki beteg lettem mikor a hajam fele kihullott 23 éves létemre. Nem szeretném mégegyszer átélni ezt.
2015. máj. 8. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!