Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tyúkszemet hogyan lehet...

Tyúkszemet hogyan lehet eltávolítani otthon házilag?

Figyelt kérdés

Orvoshoz nem tudok menni most a beosztásom miatt és ezért szeretnék valamilyen házi módszert kipróbálni.


Olyat olvastam, hogy meg kell puhítani, áztatni kell meg ilyenek. De attól magától elmúlik vagy ki kell szednem valahogy?


2015. máj. 8. 09:13
 1/5 Nikol2323 ***** válasza:

Be kell áztatni és sajnos ki kell kaparnod a ,,szemét" svédcseppel pedig fertőtlenítsd le előtte és utána.

Vagy még vannak tyúkszemtapaszok vagy paradicsomos duncot köss oda amik kiszívják ott a bőrt úgymond, de akkor is ha nem tudsz elmenni orvoshoz magadnak kell ,,műtened"

Remélem tudtam segíteni :)

2015. máj. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

magától nem fog elmúlni, miután feláztattad, neked kell kiszedni ha orvoshoz nem tudsz menni

de nem fáj, az már csak elhalt bőr, szóval emiatt ne aggódj

én pár éve már megcsináltam magamnak véletlenül (kb 14 éves lehettem és fürdés után piszkáltam és miután egy részér valahogy sikerült kiszednem, már befejeztem)

így nem kellett orvoshoz menni, nem is volt fájdalmas és magától begyógyult a helye elég gyorsan


ezt csak azért írtam, hogy lásd hogy nem nehéz, te is simán meg fogod tudni csinálni

2015. máj. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

rendben. kipróbálom. viszont már szokott fájni néha és nem tudom, hogy ez nagy probléma-e.


a cipőt már lecseréltem, mert biztos hogy amiatt lett.

2015. máj. 8. 10:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 4 évig jártam vele orvoshoz,a talpamon volt 4 egymás mellett.Semmi nem használt.

Egyszer befujtam Chinofunginnal (lábszag elleni spray) és egy hét alatt eltünt!Próbáld ki,nekem bevált!

2015. máj. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem 10 éve 13darab volt a jobb kezemen. voltam vele mindenhol. klinikán lézerrel eltávolították a legnagyobbat, majd azért az egyért többet akartak kérni, mint amiben az egész kezem renbetèteléről megegyeztünk, honvédkórházba is jártam folyékony nitrogénnel fagyaszgatták (szerződéses katona voltam akkor), nem sok eredményt hozott az sem, majd feladtam, pár hónapig hanyagoltam. aztàn ráàltam a témára házilag. kiáztattam, kombinàltfogóval kitéptem őket egy este. mentolos fogkrèmet kentem a sebre (nagyon vérzik az ilyen),összehúzza az ereket, csillapodik a vérzés. fájt vagy két napig, a sebek begyógyultak, azóta már a nyomuk sem igazàn látszik.
2015. jún. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!