Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Philips Lumea használatánál...

Philips Lumea használatánál ez normális?

Figyelt kérdés
A színskála szerint a bőrömre 4-5-ös fényintenzitást kellene alkalmaznom, de eléggé "égő" érzést kelt, még a 3-as intenzitás is "süt". Másnak is ilyen? Nem fáj, csak olyan furcsa, azt hittem hogy egyáltalán nem lesz semmilyen érzés. Elviselem persze, nem arról van szó hogy nem bírom ki vagy belehalok, csak meglepődtem és megijedtem hogy valami baj van. Szóval attól hogy "süt" használhatom a 4-5-ös intenzitáson? Vagy ha alacsonyabban használom (3) akkor használ egyáltalán?

2015. máj. 8. 17:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Én négyesen használom. Érzékeny területen jobban érzem az tény, de sehol sincs a tövestől kitépéshez képest.
2016. júl. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!