Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nincsenek pattanásaim?

Miért nincsenek pattanásaim?

Figyelt kérdés
Nem mintha baj lenne..:D de nekem soha nem voltak nagy "ragyáim" csak havonta egyszer kijön egy-egy pici de hamar el is múlik:D nem használok semmi arctisztítót csak minden este megmosom az arcom lefekvés elött..ugye a későbbiekben sem kell rá számítanom??:DD 15/L

2015. máj. 8. 18:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és nővéremnek,öcsémnek is tiszta ragya a feje meg a szüleimnek is volt rengeteg régen akkor nemértem nekem miért nincs egyse.:DDD
2015. máj. 8. 18:22
 2/7 anonim ***** válasza:
Óóó, ne örülj még, nekem 16 évesen szinte egyik napról a másikra lett tele az arcom ragyákkal, addig nem volt szinte semmi. Utána meg egy-másfél évig az utcára alig mertem kimenni, annyira tele voltam.
2015. máj. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15 évesen még nekem sem volt, de 17 évesen elöntötte a fejemet, 25 éves koromra sikerült kigyógyíttatnom egy hosszú bőrgyógyászati kezeléssel. szóval még ne örülj. akár 30 évesen is kiragyulhat valaki.
2015. máj. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is kb 16 éves koromtól kezdődött.. szóval még ne örülj előre.
2015. máj. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 18 vagyok és még mindig várom hogy jöjjenek...
2015. máj. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt max egy jós tudná megmondani, van egy úgynevezett felnőttkori akne, amit sokféle dolog kiválthat (gyulladás a szervezetben, fogamzásgátló, terhesség, genetika, rossz életmód, stb.), de még a tinikorodból is sok van hátra, nem lehet tudni, leszel-e valaha pattanásos.

Az szerintem nem igazán nagy büszkeség, hogy nem használsz semmit, nyáron pl egy fényvédő meg gyengéd lemosó jól jönne, hogy később is megőrizd a szép, fiatalos bőrödet.:)

2015. máj. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 18 éves koromig egy pötty nem volt az arcomon és nagyon örültem, azt hittem megúsztam. De nem, mert azóta folyamatosan jönnek ki rajtam, szenvedek velük, most már egy csomó pici heg van az arcomon és csak alapozóval merek kimenni az utcára. Pedig 18 éves koromig semmit nem használtam, nem is sminkeltem nagyon, nem kentem semmi kencével.
2015. máj. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!