Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a fejbőrömmel?...

Mit tegyek a fejbőrömmel? Állandóan kiszárad és tele van ilyen fehér kis bőrdarabokkal!

Figyelt kérdés
hiába használtam korpásodásra sampont, vagy száraz fejbőrre a bőrgyógyász azt mondta hogy semmi komoly de írt fel kénes sampont de attól is még jobban ilyen lett!

2015. máj. 9. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hidratálni kellene. Pakolással pl
2015. máj. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sebhorrea dermatitis. Keress fel egy bőrgyógyász szakrendelést. Sok jót ne várj tőlük, mert mint oly sok minden, az orvostudomány mai állása szerint ez sem gyógyítható. Nem üzlet ugyanis, ha meggyógyulsz, sokkal jobb, ha életed végéig veszed a kenőcseiket.

Hallottam, hogy nagy dózisú D és C vitamin segíthet, ha akarod utáánanézek

2015. máj. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rendes hajmosás után öblítsd le ecetes vízzel. Vegyél elő egy fél literes üres kólás flakont, vagy vizes flakont. Tegyél a flakonba egy ujjnyi 20 %-os ecetet. A többit öntsd fel melegvízzel. Ezzel öblítsd le minden hajmosás után az egész fejedet és a hajadat.
2015. máj. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2. nekem nem ilyen, nem sebesedik ki csak nagyon hámlik.

amúgy köszi a válaszokat :)

2015. máj. 10. 12:51
 5/5 anonim ***** válasza:
"A seborrhoeás dermatitis egy olyan gyakori bőrbetegség, amely elsősorban a fejbőrön alakul ki, pikkelyes, viszkető, vörös bőr és makacs korpásodás kísér."
2015. máj. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!