Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tapasztalatok a Garnier Nyári...

Tapasztalatok a Garnier Nyári Tündöklés önbarnítós testápolóval?

Figyelt kérdés
Mennyire ad szép színt? Nem sárgít és kopik foltosan ?
2010. febr. 23. 19:48
 1/3 anonim válasza:

En igen,es nekem bevalt! Furdes utan bekenheted vele a tested es nagyon puhava es simava teszi. Gyakori hasznalat utan enyhen barnava teszi a borod szinet,de vigyazz vele,nehogy "tuladagold" mert az katasztrofa lesz :D

Jah,es hasznalat utan ne felejts el kezet mosni jo alaposan szappannal,mert utana a tenyered is bebarnul,es az tenyleg szivas XD

2010. febr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is használtam és nekem az volt a legjobb! hajfestékes kesztyűvel kentem be magam:-)
2010. febr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mielőtt elkezdenéd használni alaposan radírozd le a bőröd, különben tuti, hogy foltos leszel. Meg csak úgy kezd el, ha éppen nem vagy totál kiszáradva. Fürcsi után vékonyan masszírozd a bőrödbe és ne öltözz fel míg teljesen be nem szívta a bőröd. Miután bekented vele magad jól moss kezet, majd egy parányi krémet rendes kézkrémbe keverve kenj el a kezeden, különben nagy lesz a kontraszt. Kis nyomot valóban hagy a ruhán, de ennyi szerintem belefér. Míg rajtad van úgysem látszik, utána meg úgyis kimosod, nem? :D 2 naponta radírozd le a bőröd krémezd át magad esténként. Ha így csinálod nem leszel foltos és 3-4 nap után elég szép színed lesz. Ezután jön az a határ, amikor már átcsapna a dolog mesterkélt sárgás színbe, úh. 4-5 nap után érdemes áttérni a kétnaponkénti krémezésre.
2011. febr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!