Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A vöröshagyma hajpakolás...

A vöröshagyma hajpakolás hatásos? Meggyorsítja a hajnövekedést?

Figyelt kérdés

[link]


Ezen az oldalon találtam ezt a "tuti receptet", miszerint a vöröshagyma pakolás a 2×-esére gyorsítja a hajnövekedést. Ti próbáltátok már? Ha szerintetek nem hat, akkor nem bajlódom vele.



2015. máj. 10. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztos h nem hat!

De mivel nem is art, hasznalhatod:)

2015. máj. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem ne próbáld ki, mert a vöröshagymát és arcpakolásként használtam, de még 2 hét múlva is éreztem az illatát minden egyes arcmosáskor. A hajadban meg még jobban benne fog maradni az illata (vagy inkább szaga) Viszont én ricinusolajat használtam. Az tényleg hatásos! Bármelyik patikában tudsz venni, pár száz forint egy üveggel. A haj tövére kell bedörzsölni és ha szárazak a hajvégeid akkor a végét is bekenheted. Hagyd rajta minimum 1 órán keresztül (én vagy hogy este bekenem és csak reggel mosom ki) és utána alaposan mosd ki. Én heti egyszer használom és tényleg gyorsabban nő tőle a hajam.
2015. máj. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, a ricinust én is sokáig használtam! :) Szempillákra is szoktam! Végül nem próbáltam ki a hagymásat, mert ennek az oldalnak annyi kamu posztja van, hogy már azt sem hiszem el, ha kérdez. :) Köszi a válaszokat!
2015. máj. 17. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!