Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Feketéből szőkét házilag?

Feketéből szőkét házilag?

Figyelt kérdés

Derékig érő dús festett fekete hajam van de fehér a bőröm és a zöldes szememmel kissé sápadtnak tűnök.Eredeti színem is nagyon sötét barna. Szeretnék szőke lenni,sokan mondták hogy jól állna.Ilyenre gondoltam: [link]


Milyen árnyalata ez a szőkének? Homokszőke?


A fodrászokat nem kedvelem,eddig mindig magam vágtam,ápoltam,növesztettem,festettem a hajam és soha nem volt belőle semmi probléma. Úgyhogy a fejembe vettem hogy megpróbálom a szőkítést mármint a fekete leszívatását. 12-es vagy 9-es oxival lenne érdemes?

Van itt olyan aki már belevágott ebbe? Mik a tapasztalatok?



2015. máj. 10. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha el szeretnéd rontani az egész hajadat, akkor hajrá... Ha ilyen hosszú és szép hajad van, inkább menj fodrászhoz...
2015. máj. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megértem hogy eddig te csináltad, feketére festeni nem nehéz dolog...

De a szőkítés már nem könnyű, felkened a szőkítőt, a fele hajad narancssárga lesz, a többi része vöröses-barnás-feketés foltos ha le nem törik az egész... Magadnak fel sem tudod kenni megfelelően, mivel nem látod a fejbőröd... 12% oxival sem lesz festett feketéből ilyen szín. Először a festéket kell eltávolítani, utána világosítani, utána festeni festékkel amit a világosítás utáni hajszínedhez kell kikeverni. Bolti festéktől neked ilyen hajad sose lesz. Olyan árnyalat meg nincs hogy homokszőke. Ez csak egy fantázianév.

Ha nem értesz hozzá, márpedig nem értesz bárhogy is nézzük, akkor keress fel egy nagyon jó fodrászt. Az meg tudja csinálni. Te nem. Szerintem ezt te is tudod, különben nem itt kérdezgetnél, hogy kell. Max akkor fogj bele otthon, ha nem gond ha utána a hajad nagy részét esetleg le kell majd vágni.

2015. máj. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nahát..én mégis belevágtam,és gyönyörű rézvörös lettem,olyan mintha természetes vörös lennék és a hajam állapotáról sem tudok rossz véleményt mondani.:)
2015. máj. 14. 15:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért a rézvörös még nagyon messze van a szőkétől, amit akartál eredetileg...
2015. máj. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen,tudom.De a zöld szememhez remekül passzol.Sőt ahol egy picit tovább hagytam rajta ott egész szőke lettem,de aztán úgy döntöttem jöjjön a festék és akkor szép vörös leszek.Ha akartam volna,szőke is lehettem volna.
2015. máj. 17. 06:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!