Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan, aki használta...

Van itt olyan, aki használta már ezt a C vitaminos szérumot pattanásfoltok ellen? Ha igen, mi a véleményetek róla? És hogy kell használni, hogy kell felvinni az arcra?

Figyelt kérdés
[link]

2015. máj. 11. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen, jó, de ezt Viki is leírja (akinek a blogját linkelted).


Megtisztított arcra felviszel belőle pár cseppet.

2015. máj. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az oké, de mivel? A kezünkbe kell csepegtetni és onnan kell az arcra felvinni, vagy hogy? Nagyon-nagyon csúnya foltok vannak az arcomon, úgyhogy remélem, használni fog.
2015. máj. 11. 17:50
 3/10 anonim ***** válasza:

A tiszta kezeddel. Bármi mással csak pocsékolnád a terméket.


De a folthalványításhoz nem a tavasz-nyár a legjobb időszak!

Fényvédelemmel hogy állsz?

2015. máj. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Minden nap használok fényvédőt reggel, ha sokáig kint vagyok a napon - bár nem szoktam - akkor újrakenem, és nem napozok.

Szóval akkor csak annyi, hogy valamennyit a kezembe csepegtetek belőle, aztán kézzel felkenem az arcomra? És a nagyon sötét foltokat is el tudja halványítani?

2015. máj. 11. 18:28
 5/10 anonim ***** válasza:

én az elődjét, az ost c20-at használom, nagyon jó. sokkal gyorsabban elmúlnak a patti utáni hegek, szóval ajánlom.

és igen, csak annyi a felvitel, hogy tiszta kézzel felviszel egy cseppet, és rákened a bőrödre, mint egy krémet.

2015. máj. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nekem nagyon csúnyák a foltjaim, úgyhogy remélem, hogy jó lesz.

És csak a foltra kell kenni, vagy kenhetem az egész homlokomra? (Leginkább ott vannak a foltok, de az államon is van 1-2.) Meg az baj, ha mellette Akneroxidot használok?

2015. máj. 11. 19:17
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez nem "fehérítő", ne várj tőle instant hatást!

Több hónap, ha nagyon durva foltjaid vannak.


Ha olyan brutál a bőröd állapota, lehet erősebb hámlasztás kellene neki (AHA, BHA - de ezeket csak ősszel, télen!).


Egyébként igen, egész arcra lehet, a szem közvetlen környékét kivéve.

2015. máj. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
AHA és BHA hámlasztást semmiképp sem lehet tavasszal és nyáron csinálni? Mert akkor lehet, hogy azt kéne.
2015. máj. 11. 20:11
 9/10 anonim ***** válasza:

lehet, de iszonyatosannagyondurván elővigyázatosnak kell lenni, sokszor kell a nap folyamán kenni a fényvédőt, és nyaralás előtt 2 héttel abba kell hagyni.

én is szoktam néha akneroxidozni a szérum mellett, de nem egymás után, különböző napokon használom.

2015. máj. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor melyik érné meg jobban? Ez a szérum, vagy AHA hámlasztó? BHA-m van, de most az Akneroxid mellett nem használom.
2015. máj. 11. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!