Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvégekre higitott balzsamot...

Hajvégekre higitott balzsamot mosás nélkül?

Figyelt kérdés
Lehet furán hangzik de arra gondoltam hogy egy glisskuros hajpermetes flakonba teszek egy kis jo minősègű balzsamot ès felhigitom egy kis vizzel es a száraz( mmint nem mosás után ès ki se mosnám belőle)hajvègeimre rápermeteznèm ..az ugy káros a hajnak vagy lehet jot tenne neki??? Vèlemèny? :)

#Higîtott balzsam #mosás nèlkül #hajvègek #hajpermet
2015. máj. 12. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:

inkább használd a balzsamot rendeltetésszerűen és utána kenj a hajvégekre hajolajat, amit nem kell lemosni (pl argánolaj vagy drogériában kapható hajvégápoló)

így biztos jobb lesz

2015. máj. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem lesz tőle baja, csak ne fújj sokat, mert akkor zsíros lesz a haj. : D
2015. máj. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Össze fog tapadni a hajad, a balzsamot ki kell mosni, akkor hatásos. Nem is értem mit akarsz ezzel a hígítással. Nem lesz belőle hajpermet attól hogy hígítod. Mondjuk a Gliss Kur-ok sem jók a hajnak, mivel tele vannak szilikonnal.
2015. máj. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak a hajvègekre fujnèk picit..nem sokat..ma kiprobaltam selymesebb lett es jo az illata..valamikor regebben mintha olvastam volna
2015. máj. 12. 21:29
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja a balzsam szilikonmentes XD...schauma q10
2015. máj. 12. 21:31
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem simán jó, a hajpermetek-hajtejek is felvizezett balzsamok, ha megnézed az összetevőit.
2015. máj. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, èn is igy gondolom ! :)
2015. máj. 13. 05:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!