Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek megéri allig erő...

Szerintetek megéri allig erő bubi frizurat vágatni?

Figyelt kérdés
Jelenleg hatkozepig erő lepcsozetesen vágott hajam van,vekonyszalu és keves... Rettentő gyorsan zsírosodik és így elég bonyolult 2naponta mosigalni meg szaritgatni... Es nezelodtem hogy mi az ami esetleg jól is állna és rabukkantam Emma Stone oldalfrufrus bubujara és megtetszett... Az arcomnak (szerintem) téglalap alakja van... Szerintetek megerne levagatni vagy csak bajom lenne vele? Vélemények? Tapasztalatok?

2015. máj. 12. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jól áll és tetszik neked, akkor igen.
2015. máj. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem is, attól függ, hogy te hogy gondolod, jól állna-e. Nekem volt ilyen bubihajas fellángolásom, de majdnem derékig erő hajam van, és nem szerettem volna kockáztatni, mert ha meg nem áll jól, akkor oda a szép hosszú haj, amit olyan sokáig növesztettem:(
2015. máj. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Megnéztem Emma Stone bubiját, de ez mióta bubi frizkó? A Bubi nem az, ami totál fel van nyomva olyan búbosra? Nekem ez nem tetszik. Bánni fogod, mert ez is lelapul majd, és nem lesz egyszerű összekötni. Miért nem kontyozod fel szorosan vizesen éjszakára, és pár napig hullámos lesz a hajad, a zsír sem olyan feltűnő, Vagy használj száraz sampont. De ne vágass, szerintem bánni fogod!
2015. máj. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Hát szerintem az a fazon nem igen áll jól senkinek, de ízlés kérdése, meg látatlanban nem lehet megmondani.

Az biztos, hogy nem lesz vele könnyebb dolgod, sőt. A rövid hajat muszáj beállítgatni. Lehetőleg minden reggel, mert valahol úgyis elalszod és nem opció, hogy akkor felcopfozod és kész. Eleve nem igen lehet felkötni, maximum kétezer hullámcsattal, ami elég bénán néz ki őszintén szólva. Jön a nyár és zavarni fog, ha nem tudod feltűzni olyan egyszerűen.

A mosás-szárítás sem lesz rövidebb és egyszerűbb, maximum néhány percet spórolsz időben.

Ha kevés a hajad, akkor inkább ne vágasd lépcsőzetesre, mert baromira nem segít rajta sajnos. Esetleg próbálj ki egy rövidebb, egyenesebbre vágott fazont, de elsőre semmiképp nem vágatnám annyira rövidre a helyedben. Mondjuk úgy vállig-váll alá elsőre? Utána még lehet rajta rövidíteni, de visszanöveszteni is egyszerűbb egy picit.

De persze te tudod, te látod magad, neked kell együttélni a hajaddal. :)

2015. máj. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem se áll jól senkinek..

F

2015. máj. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3.kommentelo az a bob amire te gondolsz... De köszönöm a válaszokat 💕💞
2015. máj. 14. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!