Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajat kefével vagy...

Göndör hajat kefével vagy fésűvel kell fésülni? Minden oldalon mást olvasok. Nem akarom tönkretenni a hajam.

Figyelt kérdés

Göndör hajam van, régebben kefét használtam, 2 éve viszont már fésűt. 2 fodrászhoz szoktam járni az egyik fésűvel a másik nagy kefével fésüli meg.

Most tanácstalan vagyok. Arra kérnélek titeket aki ide ír az biztosat írjon.:/



2015. máj. 13. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam fésülködni. :D

Csak hajmosás előtt, és utána, amikor még vizes. De én kefét használok, mert az könnyebben kiszedi a koloncokat.

2015. máj. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hat ugy ertettem hogy hajmosas utan mikor meg vizes :)

gondor hajat szarazon nem erdemes mert bogly lesz

2015. máj. 13. 23:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vizesen mindegy, bár nekem a fésű beletörne, a keféket is félévente ki kell dobnom, mert kiszakad az összes tüske. :D
2015. máj. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka fogú fésűvel és csak ha vizesen balzsamit tettel rá
2015. máj. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hallottam hogy akinek göndör a haja a tangle teezer fésűvel könnyebb fésülködni:) nem húzza,nem töredezik tőle. nekem egyenes a hajam de nekem is ez a fésűm van és imádom:)
2015. máj. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is göndör a hajam. Nem szeretem, de ez van. Én nem nagyon szoktam fésülködni naponta, csak hajmosas után. Rendes fésűvel fésülöm meg, mert nekem az jobban kiszedi a kócot. ;)
2015. máj. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!