Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell úgy megnyirni a...

Hogyan kell úgy megnyirni a hajat hogy le tudjam balra fésülni? Nem tudom hogyan kell, mert ha meghagyom hosszúra hogy legyen mit lefésülni, akkor kicsit pupos felül, nem simul oda úgy a másik oldalon (kép lent az elképzelésemről). Ötletek?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



2014. nov. 1. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szimmetrikusan kell felnyírni oldalt, mindkét oldalon ugyanúgy. Amikor a fejtetőn levő hajat valamelyik oldalra fésülöd, nem lesz alatta haj, amitől vastag legyen. Még ritkítani is lehet a hajszálak végét, hogy jobban a fejre simuljanak a tincsek.
2014. nov. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és ezt itthon meg tudom valósitani? nincs valahol leirás erről? fodrászra nem bizom magam, még soha nem voltam.
2014. nov. 2. 10:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy az úgy megy, hogy elolvasol egy leírást, aztán annyi? Ha ez ilyen könnyű lenne, nem lenne annyi elrontott haj.
2014. nov. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!