Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bajom van? Szőrtelenítés 14/l

Bajom van? Szőrtelenítés 14/l

Figyelt kérdés
bajuszom van de mindig kiszedem csipesszel,eddig oké,de az államon lehet szőr? azt is csipesszel szedjem?

2015. máj. 15. 18:53
 1/5 anonim válasza:
szíja , nyugi nekem is megvan ez a problémám nekem is van kemény 2 db kis szőröcske az államon nyugodtan szedd ki én is kiszoktam és nagyon soká fog visszanőni legalább is nekem soká szokott semmi baj nem lesz belőle :)
2015. máj. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen.Ha tövestől húzod ki,akkor egy idő után nem is nő vissza.
2015. máj. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ:))
2015. máj. 15. 19:09
 4/5 anonim válasza:
ugyan nincs mit :)
2015. máj. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát amíg csak pár szál, és az is inkább pihe, addig semmi gond. Ha durvább a helyzet, akkor utalhat hormonproblémákra, ha máshol is durva szőrösödést tapasztalsz, mindenképp vizsgáltasd ki. Ha nem vészes a helyzet, akkor a kamaszkor végén valószínűleg javul a helyzet. :)
2015. máj. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!