Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim szőrtelenítés?

Intim szőrtelenítés?

Figyelt kérdés
Most fogok először intim szőrtelenítésre eddig borotváltam de azt már meguntam mert állandóan szőr benövésem van szerintettek nagyon fog fájni ? És kell valamit segítenem a kozmetikusnak mondjuk a nagyajkakat megfeszíteni ?

2015. máj. 14. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Iszonyatosan fáj.

Nekem csak annyit szokott mondani, hogy mikor, hogy tartsam a lábamat, hogy oda férjen, a bőrt ő feszíti ki.

2015. máj. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kozmetikusnál nem tudom hogy megy, én sose bíznám idegenre ezt a dolgot. De ha borotvától szőrbenövésed van akkor a gyantától még durvább lesz.
2015. máj. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. máj. 14. 14:33
 4/5 zsu90 válasza:

Már 2 éve járok kifejezetten intimkozmetikára szakosodott szalonba. Emlékszem az első alkalomra :D. Nagyon paráztam, mert sajnos erős a... ott :). Végül mosolyogva jöttem ki, és nem tudtam elképzelni mitől féltem ennyire. Sokan túlspilázzák, pedig nem kell.


Szőrbenövésed nem lesz tőle, ez hülyeség. Épp ellenkezőleg.


Kellemetlen az igaz, hisz egy érzékeny terület, de ha olyannal csináltatod aki ért hozzá (és olyan típusú gyantát használ), akkor nem lesz fájdalmas. Minél gyakrabban fogsz járni, annál kevésbé lesz kellemetlen, a szőrszálak gyengülnek, ritkulnak, és ezáltal egyre könnyebben lehet majd őket kikapni.


Segíteni kell majd a kozmetikusnak, de azt ő úgy is mondani fogja, hogy mikor, hol, merre, meddig. :)


Szóval részben én is azért fordultam intimkozmetikushoz, mert sokszor volt szőrbenövésem. Az biztos, soha nem fogom megbánni, hogy váltottam, ezt tapasztalatból mondom. :)

2015. máj. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget :)
2015. máj. 17. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!