Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen tonusu szoke festek...

Milyen tonusu szoke festek kell ahhoz, hogy egy voroses fenyu szokebol inkabb hamvas legyen, tehat a lenyeg, hogy eltunjon belole az a kis voros arnyalat?

Figyelt kérdés
Olvastam a szinelmeletrol es hogy az ellentetes szinek kioltjak egymast. Aztan, hogy a festek foszine es mellekszine fontos es stb. Nekem ez valahogy eleg erdekes, tehat akkor kekes fenyu szoke hajfestek szukseges, hogy elnyelje a voros arnyalatot? Vagy hogy is van ez?

2015. máj. 16. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, az ellentétes kell, használhatsz színezőt is, mert úgyis kikopik és ez kevésbé árt... de ha túl vöröses a hajad akkor az ellentétestől szürke lesz, nem szőke. Ilyenkor a leszívatás segít csak.
2015. máj. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A vöröst zöld pigmenttel kell kiütni, a narancsot lilával, a sárgát kékkel. A vöröset tompíthatod a zölddel, de abból nem lesz szép hamvas, hiszen amikor jelen van a hajban a vörös pigment, még nem olyan világosszőke az alap.
2015. máj. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jajaj, nem jól írtam, a sárgát a lilával és a narancsot a kékkel! Bocsi!
2015. máj. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi! Tehat akkor a kek pigmenttel erhetem el a kivant valtozast vagy legalabb is olyasmit ezek szerint?
2015. máj. 16. 23:59
 5/7 anonim válasza:
Sziasztok! Szintén ebben a kérdésben vagyok érdekelt, ezért csatlakoznék a diskurzushoz. Sajnos kissé le vagyok lassulva, de végül is akkor esetleg tudnátok javasolni konkrét festékeket, amik esetleg "kiolthatják" a vöröses árnyalatot? Már bocs, ha ostoba a kérdés, csak nekem nem világos, hogy pl mely festékekben van kék pigment? Köszi
2015. máj. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem sem vilagos meg mindig, ugyhogy kiprobalom a loreal sunkiss jellyt, annyi jot olvastam rola es allitolag nem is tesz olyan rosszat, mint egy festek. Sot, biztos
2015. máj. 21. 20:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ez az... Hogy melyik festékben milyen pigment van, azt csak a professzionális festékekről tudhatjuk, ott is egy tájékoztató táblázat alapján - na meg a tapasztalat. :)
2015. máj. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!