Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A sötét barna hajat befogja a...

A sötét barna hajat befogja a türkizkék hajszínező?

Figyelt kérdés
Ezen belül leginkább a Crazy Color és az Élysée hajszínező érdekel. Vagy ha valaki tud valami hasonlóan jót akkor kérem írja le!:)

2015. máj. 17. 07:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, valamilyen szinten világosítani kell rajta, mert nem fog jól látszani a színező
2015. máj. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem fogja be, le kell előtte szívatni
2015. máj. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a válaszokat!:)

Van olyan szín ami anelkul befogja?

Mert csak nyaron szeretnem rendesen befestetni,addig csak igy.

2015. máj. 17. 10:29
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A barna különböző árnyalatai fogják be leszívás nélkül meg a feketés árnyalatok. A színes haj (rikitó piros, rózsaszín, kék, zöld stb) csak akkor látványosak, ha előtte kiszőkítik a hajad.
2015. máj. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak a hajadnál sötétebb színek látszanának meg a hajadon... tehát pl a fekete. Ha élénk extrém színeket akarsz ahhoz először le kell szőkíteni fehérig a hajad.
2015. máj. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ohh értem.

És például egy nagyon sötét,mély kék?

2015. máj. 17. 22:13
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
AZ inkább feketének fog látszani, és napfényben /megvilágításban adja csak ki a hajad kékjét.
2015. máj. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nekem sötétbarna hajam van és a Crazy Color Vermillion Red nevű színezőjét használtam, ami eléggé láthatóan és szépen befogta a hajamat. Nemrég mostam meg másodjára és még mindig eléggé látható. :)

Mellesleg 1,5 óráig hagytam a hajamon, hogy tényleg látszódjon!

2016. ápr. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
47%
Nekem barna a hajam, ami igaz hogy nem annyira sötét de nem is annyira világos (nyáron sötét szőke) és nekem befogta a crazy color pine green zöld hajszínezője szóval egyáltalán nem muszáj kiszőkíteni. De ha ez nem lenne elég az unakatesómnak nagyon sötét barna (már már fekete) színű a haja de befogta neki a vörös és a kék is. Szóval nem kell kiszőkíteni,de arra viszont készülj fel hogy nem lesz olyan mintha szőke lennél habár nekem a szökés barna (de inkább barna) hajamat úgy fogta be mintha szőke lennék (na jó talán egy kicsit sötétebben) remélem hogy segítettem habár nem mostanában írtad a kérdést. Puszi 😘
2016. júl. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!