Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az túlzás, hogy hármunknak 23...

Az túlzás, hogy hármunknak 23 tusfürdője/habfürdője/samponja/balzsamja van összesen a fürdőkád szélén?

Figyelt kérdés
Es meg van mashol is, plusz ebbol ketten felig mashol is lakunk. Nem sok ez egy kicsit?

2015. máj. 17. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
de. nagyon sok :)
2015. máj. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 SweetLady ***** válasza:

eeeh :DD nekem alapból 7 samponom 4 balzsamom van xDD

férfiből: 1 sampon 2 tusfürdő

még ami közös: 2 sampon 1 balzsam 5 tusfürdő

tudod karácsony után a dove meg gliss kur termékeket ilyen dobozosan be lehet szerezni 600-ért amit a disznók karácsonykor 3000-ért árulják :D

2015. máj. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenki úgy halmoz , ahogy akar illetve arra költ amit megengedhet magának vagy jól esik. Itt az a kérdés , hogy szerinted túl sok-e. Mivel megfogalmazódott benned ez a kérdés így tuti sokkalod. Lehet ellene teni , nem vásárolni addig másikat még az elözöek elnem fogynak.
2015. máj. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem alapból mindenből 1 szokott lenni a zuhanyzóban, a többi meg bontatlanul a fürdőszobaszekrényben. Mondjuk a szekrény most eléggé tele van, van bent vagy 30 flakon összesen, de ezeknek a nagy része félig-negyedig van, mert tesómék most költöztek külföldre, és rám sózták az összes maradékjukat.
2015. máj. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

sok, de ha elhasználod, akkor nem gáz.

nekem is felhalmozódtak az ilyesmik mostanában. :D

2015. máj. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Inkább felesleges
2015. máj. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az oké ha ennyi van, mert egyszer biztos jó lesz... de mi frásznak áll mind a kád szélén? Nem zavar titeket hogy összevissza mindenhol ezek vannak feleslegesen? Mert nyilván egy ember csak egyet használ. A többinek a szekrényben a helye.
2015. máj. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem sok, de ha nektek így jó :D

mi 3-an lakunk nők együtt (anya, tesó, és én, de én a hét felét nem otthon töltöm) és van 5 flakonunk meg egy szappan :D

2015. máj. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát... ez kb, kb. 8 cucc per fő nekem már kicsit sok. Ha a saját cuccaimat nézem, mondjuk a többség nem a fürdőkád szélén van, de ha az intim mosakodásra használt terméket is beleszámítom, akkor 4 simán kijön ha csak a sampon, balzsam, tusfürdőt számolom. Emellé azt is el tudom képzelni, hogy vkinél meg van nyitva 2 tusfürdő, hogy ne unja meg egyik illatát sem, vagy akármilyen spéci sampon, amit ritkábban használ. Ebből simán összejöhet mondjuk 6. Ha a többi cucc nem spéci hővédő spray, hajlakk, hajhab, akkor ez nekem már sok lenne egyszerre.
2016. szept. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!