Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melegollós hajvágásról vélemén...

Melegollós hajvágásról vélemények?

Figyelt kérdés
Elég töredezett hajam van és évek óta nem volt vágva belőle, mert növesztettem, viszont mostmár nagyon nem szeretne nőni. Most találtam egy kedvezményes melegollós hajvágást és nem tudom, hogy mennyire hatásos. Aki már csináltatott ilyet, olyanok válaszát várom! Mennyit vág le kb. a fodrász? Nekem kb hátközépig érő hajam van. Mire számítsak?

2015. máj. 18. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Annyit vág amennyi töredezett, ha évek óta nem vágtad és azóta töredezik akkor gondolom már szinte az egész hajad szét lehet törve. (Növesztéskor pont hogy vágni kell gyakran, hogy ne törjön le, így hamarabb lesz hosszú)

De persze az egészet nem fogja levágni, csak ameddig nagyon vészes. Vagy amennyit te mondasz neki hogy vágjon... de annak nincs sok értelme ha megkéred hogy vágjon 2 centit miközbe 20 centi a törött rész. Azzal nem lenne jobb a hajad állapota.

2015. máj. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ezt száraz vagy vizes hajon csinálják?
2015. máj. 18. 18:28
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
az,hogy évek óta nem vágja a hölgy a haját,nem azt jelenti,hogy nagyon tönkre van menve,van egy biznyos szint de igazából 3 centi az ami valóban,természetesen ez csak akkor igaz,ha nem kárositotta,csak nem vágta,szóval se vasaló se festék csak nem vágta,egyebkent nem muszaj levagni.Én azthiszem 7 éve nem vágtam a hajamból,annyi a trükk,hogy ugye a törés összeköll "ragasztani" ezt meglehet oldani örökösre,az un nevezet PVM/MA copolimer segitségével ami egy negativ töltésü ion komplex.A hatása elektromos vonzáson alapul,mert elvileg a haj + töltésü és apró coulomb erőn alapulo vonzásos hídak jönnek létre a kortexben és alatta.Természetesen víz segitségével hatol be a complex a hajba és hozzá létre hatását.Ha ez megvan a hajnak pótolni kell a keratint,hyaluront,hogy kb olyan egészséges legyen mint volt valaha,ez kivitelezhető simán,de ugy ő sose lesz magától annyira ellenálló mint az egészséges hajszálak,de kellő pótlásokkal simán.És nem törik többé,nem száraz,nem kócolódik,nő simán.Ez nem vicc egyébként,rengetegen szkeptikusok,ugye mert ez nem volt nagydobra verve ez atalálmány,azért is mert egy ténleges technologia,drága és rengetegnek elérhetetlen,de ez nem valtoztat a tényen,hogy nem müködik,mert ismétlem,7 éve nem vágtam a hajamból és soha senki nem mondaná meg.Egyébként meg jómagam fizikával foglalkozom és reális átlátással tudományosan bebizonyitott tényeket szajkózok amiket jómagam is tökéletesitettem személyesen,a kivülállók szkeptikus hozzállása,lenézése ill kételyei,semmiféle rétegeket és tényeket nem képviselnek
2015. máj. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Joico K-Pak Reconstructor tartalmazza a hatóanyagot,ugyanugy ahogy a Tresemmé Split Remedy,A Nexxus Pro Mend,egyes Dove termékek is...
2015. máj. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2015. máj. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Festve van a hajam és sajnos nagyon sokat vasalom, így gondolom ez a fő oka a töredezésnek.
2015. máj. 18. 19:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Fodrászkent mondhatom, nagyon jó, minden vendégem szereti, én magam is csak azzal vagatnam. Annyit kell vágni amennyire el van vékonyodva, törve .
2015. máj. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. máj. 18. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!