Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fodrásznál hogy reklamálhato...

A fodrásznál hogy reklamálhatok az elrontott frizuámér?

Figyelt kérdés
Sajnos új fodrászhoz mentem daueroltatni,mivel a régi szülésire megy.Ő ajánlotta ezt a fodrászt.Kértem gyenge legyen a dauerom.Olyan lett,mint a bodrikutyan szőre.A fésű alig megy bele.1 hete történt.Mit tehetek?Van jogom követelni,illetve kérni,csináljon vele valamit?Demégis mit is lehet kezdeni vele?Vágni nem igen lehet,hiszen jó rövidre levágta.
2010. febr. 25. 07:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem sok mindent lehet vele kezdeni,de nem biztos,hogy ő a hibás.Az új fodrász nem ismeri a hajadat.Van akinek a haja 10-20 perc után olyan,mint a Bodri szőre,a másik haj még 1 óra után is alg lesz göndör.Ezért fontos hogy a fodrász ismerje a páciens haját,vagy neked kellett volna megmondanod,hogy meddig hagyja a hajadon a vegyszert.
2010. febr. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én természetesen reklamáltam volna, persze akkor rögtön helyben. Ilyen esetben ha normális, felajánl valamit ingyen vagy visszatéríti az árát. Sajnos csinálni nem tud vele semmit, maximum te tudod nagy csavarókra berakni magadnak minden mosás után, akkor nem lesz olyan bongyor.
2010. febr. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is elb.szta egyszer a fodrász. azt mondtam, legalább az árát adja vissza különben feljelentem az iparkamaránál. és visszaadta :)
2010. febr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Én mondtam fél ó-ig szokott rajta lenni.Másik fodrász megszokta nézni közben,mégha ismerte is a hajamat,mivel azt mondta nem mindegyik dauervíz egyforma erős.
2010. febr. 26. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!