Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos, miteszeres bőr ellen?

Pattanásos, miteszeres bőr ellen?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok,szóval ebben az időszakban elfogadott a pattanások és a miteszerek megjelenése az arcbőrön,de engem mostmár nagyon zavar. Eddig nagyon szép és tiszta volt az arcbőröm,de most fokozatosan egyre több jön ki. Legfőképp akkor a legcsúnyább az arcom,mikor menstruálok. Kipróbáltam már növényi eredetű krémeket,meg ezeket a csodaszappanokat,de jelentős változást még nem vettem észre. Szeretném visszakapni az arcom! Légy szíves segítsetek,mert nem tudom,hogy mivel tudnám befolyásolni!Tudom,hogy végleg nem fog sikerülni,de ha már a felére csökkentem a pattik és a miteszerek számát,akkor az már egy kisebb siker. Köszönöm előre is!

2015. máj. 20. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Rendszeres arcmosás, zsíros olajos ételek hanyagolása, kozmetikus.
2015. máj. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Leginkább az segíthet ha egészségesen élsz, hanyagolod az olyan ételeket amik okozhatják.
2015. máj. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia :)

Én is küzdöttem milyen problémákkal. én a házi praktikák híve vagyok ,nagyon fontos hogy először mindig megtisztított bőrre vigyük fel a csodaszert.

Én általában ki is gőzőlöm előtte az arcomat. (vízforralóba vizet melegítek és annak a gőze felé állok egy jó pár percig.) ez segít, mert megpuhítja a bőrt ezáltal a cuclik könnyebben kijönnek :)

Kelleni fog:

-egy evőkanál tej

-egy evőkanál zselatinpor

A tejet és a zselatinport keverd össze egy tálban, majd helyezd tíz másodpercre a mikróba. Hagyd hűlni egy kicsit, de ne várd meg, amíg megdermed, mert nem lesz kenhető. Vidd fel az arcod problémás területeire, és hagyd fent száradásig. Ezután húzd le, és öblítsd le az arcod.

Kicsit kellemetleg lesz ha az egész arcodra felviszed ezért tényleg csak a problémás területre vidd fel. Majd írd meg hogy működött vagy nem :) nekem mindig beválik

Puszi:Kitti

2015. máj. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

járj gyakran kozmetikushoz. vagy ha nagyon sok a gyulladt pattid, akkor irány a bőrgyógyász.

amit látatlanban tudok javasolni:

akneroxid krém, otthoni bha hámlasztó, gyengéd, ph semleges szulfát-alkohol mentes arclemosó. és nappalra fényvédő. de inkább ősszel érdemes belevágni ezekbe a termékekbe. nyárra javaslom a la roche posay effaclar duo+ krémet. : )

2015. máj. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Most per pillanat aloe veras arckrémet használok,és be kell valljam,elég jól leszárítja a keletkezett sebeket az arcomon. Szóval egyelőre kipróbálom az alorle veras kezelést,aztán kipróbálom az ötleteiket. :)

2015. máj. 20. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!