Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tipp a pattanáso ellen? 13/L

Tipp a pattanáso ellen? 13/L

Figyelt kérdés
Vannak mitteszereim es pattanasaim is... S.O.S
2015. máj. 20. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Kozmetikus. Ki kell nyomni ezeket.
2015. máj. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Korral jár, de étkezz egészségesen és tisztálkodj megfelelő szerekkel minden reggel és este. Pl patikában lehet kapni Bioderma arclemosót, az nagyon jó. Habár elég drága, több mint 5000 ft. De megéri, 1 hónap használat után már látható a javulás.
2015. máj. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kozmetikus, bőrgyógyász.

akneroixid, bha hámlasztás, la roche posay effaclar duo+

2015. máj. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 nemjolvok válasza:
AKNEROXID 100 mg/g gél garantáltan beválik nekem is segített ;)
2015. máj. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Miteszerek ellen olyan " pakolás ,, hogy egy papírzsepit kette szedsz ės tojás feherjebe martod es felrakod az arcodra... ez ilyen házi készítésű tapasz felé en próbáltam kicsit kiszedett valamit ,de a bőröm szép feszes lett a tojastol .... pattanásra én uborka karikákat teszek 10p ... es esrére mindig vastagon ,felkenyek' babapúdert igen azt 😀 de hidd el nekem nagyon jól eltuntette a pattikat ,mert szárit igaz nekem egy darabig mikor rendazeresen használtam vedlett az arcom , de ez ellen hidratáló krem kell...aztán egy darabig nem használtam es most megint elkesztem es most nagyon jó lett 😀 szóval csak ajánlani tudom látom senki se írta még a parfumot .. rafujsz az ujjadra egy keveset es a pattanásra dörgölöd de csak a feher vagy olyan kicsik.... Remélem segítettem írd meg hogy milyen az arcod 😊😊
2017. ápr. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!