Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez milyen pattanás? Elmúlik...

Ez milyen pattanás? Elmúlik vagy menjek el kozmatikushoz?

Figyelt kérdés

Ket hete kijött az orromon egy kisebb dudor, azt hittem pattanás lesz de azóta is ott van, nem piros, csak latszik a dudor. Ma az arcomon is kijött egy ilyen, ki nyomni nem lehet ezt sem, színtelen, csak egy kis dudor. Ez mi? Ezzel kozmetikushoz kene fordulnom? Mert nem szeretnek, attol felek, hogy a most alig pattanásos arcom esetleg tönkre teszi.

Egyébként most kezdtem (egy hónapja) fogamzasgatlot szedni, lehet hogy ettől van? Mit csinaljak vele?



2015. máj. 20. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet hogy attól van, igen.

Szerintem gyulladt pattanás, ami nem érett még meg teljesen, nekem is szokott ilyen lenni néha.

Két dolgot lehet csinálni:

az egyik, hogy paradicsomot teszel rá, attól megérik a pattanás, és ki lehet nyomni. Ezt még csak egyszer próbáltam, akkor bevált.

A második, amit gyakran alkalmazok, hogy a piros gyulladt pattanást, ami még nem érett meg, bekenem egy kis mézzel, és mondjuk ha épp hétvége van 2-3 óránként újrakenem. Nap végére teljesen leviszi a pirosságot, vagy ha nem, akkor jóval kisebb lesz. Ez gyorsabb, mint az első, mert utána nem maradnak hegek, nem sebes, meg semmi, csak eltűnik nyom nélkül :)

2015. máj. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 nemjolvok válasza:
AKNEROXID 100 mg/g gél leszárítja a pattanást!
2015. máj. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!