Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tudom eltuntetni a...

Mivel tudom eltuntetni a naranycsboromet, ha mar nem akarok tobbet fogyni, mert ugy mar tul vekony lennek, csak megmaradt a narancsborom?

Figyelt kérdés

Valamilyen krem esetleg ami hasznal?

Vagy valamilyen hazi praktika?

Es ha barnabb lesz a borom,majd kevesbe vagy jobban latszik?


2015. máj. 20. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, kivéve ha feszesítesz egy kis tornával.
2015. máj. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Sajnos csak finomítani lehet a látványt, és rengeteg türelem és kitartás kell hozzá! Alapoknál kell kezdeni, sok víz, megfelelő táplálkozás, ne dohányozz, néha salaktalaníts, rendszerez mozgás(nem csak kardio), váltott zuhany (langyos, meleg, hideg váltakoztatása), és ha mindezek meg vannak ki lehet próbálni a különböző krémeket, géleket, de az előzőek nélkül azok nem túl eredményesek! Legalábbis Szerintem! :) Remélem segítettem! :)
2015. máj. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
attól, hogy fogysz, nem tűnik el a narancsbőr. sportolni kell, feszesíteni.
2015. máj. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egészséges táplálkozás, sok víz, még több mozgás. Máshogy nem megy. A házi praktikák és krémek tökéletesen ennek a kiegészítésre - igaz a hatás pont ugyanannyi lesz nélkülük is. :D
2015. máj. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
barnább bőrön igaz kevésbé feltűnő,de ajánlom, hogy inkább méregtelenítő teát igyál és szaunázz
2015. máj. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mi az a salaktalanitas?

Es milyen mozgast csinaljak ha fogyni nem , csak feszesiteni akarok?

2015. máj. 23. 13:58
 7/7 anonim ***** válasza:
gondolom a combod, feneked narancsbőrös. minden edzés jöhet, ami megmozgat, és izmosít. lépcsőzés, futás, görkorizás, guggolás (súlyzóval) kitörések, ilyesmik.
2015. máj. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!