Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan gyantázzam magamnak a...

Hogyan gyantázzam magamnak a hónaljam?

Figyelt kérdés
Akik maguknak csinálják azok leírnák, ahogy melyik a legjobb márka, és a gyakorlati részét? :D
2015. máj. 21. 10:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a hónaljadat ne gyantázd magadnak, mert nem fogod tudni megfelelően kifeszíteni a bőrt, és ezzel komoly sérüléseket is lehet szerezni. Amit nyugodtan gyantázhatsz: láb, bikinivonal, kar. A hónaljjal csak az a gond, hogy az egyik kezedet nem tudod használni közben, mert fel kell tartanod.
2015. máj. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Alveola elasztikus meleggyantával szoktam, mivel ez a legegyszerűbb fajta, a legkönnyebb használni. Nekem sose kellett mindkét kezem, elég feszes a bőr ott anélkül is hogy kifeszíteném. Annyi hogy felmelegítem a gyantát, felkenem, aztán letépem. Nem kell hozzá se papír, se semmi egyéb.
2015. máj. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nevetséges, hogy a videón egy csupasz hónaljat gyantáz a hölgy, de így éppen megoldható, hogy kifeszítsük a bőrt.
2015. máj. 21. 10:37
 4/12 A kérdező kommentje:
2015. máj. 21. 10:38
 5/12 A kérdező kommentje:
KÖszi 2. kipróbálom :)
2015. máj. 21. 10:38
 6/12 anonim ***** válasza:
Én a sima rossmannban, dm-ben kapható gyantapatront használom, a legolcsóbbat, de az fontos, hogy gyanta színe legyen, sárgás színű, mert a színesek nagyon nem váltak be, plusz veszek hozzá lehúzó csíkot (papírt). Ez így egy ezresből kijön és rengeteget lehet vele gyantázni.
2015. máj. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja és a gyantapatront egy tál forró vízbe állítom bele néhány percre, tökéletesen megolvasztja, látni fogod, amikor már folyóssá válik a gyanta, semmi szükség gyantamelegítőre.
2015. máj. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És akkor a gyantát a bőrfelületre kened majd rá a a papírt, vagy a papírra kened és úgy teszed a bőrödre?
2015. máj. 21. 10:49
 9/12 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél epilálógépet (10-15 ezer forint körül van, néha akcióban 6 ezerért is lehet venni), sokkal jobban kíméli a bőrt, és szépen le tudod vele szedni a hónaljból is.
2015. máj. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

1 kezed fogod tudni csak használni,tehát nem olyan,mint a láb, hogy simán egyik kezeddel feszíted a bőrt,másikkal meg lehúzod a csíkot...


egyedül ne,inkább epiláld le

2015. máj. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!