Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 18 éves fiú vagyok,4 éve...

18 éves fiú vagyok,4 éve szenvedek aknés bőrrel! Perpill az ISOTRETIONIN- TEVA lágy kapszulás gyógyszert szedem. Tudnátok nekem tanácsokat mondani hogy mit használjak még mellé? Vagy hogy lenne e valami hatékonyabb és végleges módszer?

Figyelt kérdés

2. hónapja szedem, dalacin oldatot használok az arcomra a gyógyszer mellé!

Nagyon örülnék ha megszabadulhatnék most már tőle mert rengeteg mindenben meg gátol



#akné #ISOTRETIONIN-TEVA
2015. máj. 26. 11:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Voltál vérvételen? Nincs esetleg pajzsmirigy bajod?
2015. máj. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Jobb ezt megkérdezni bőrgyógyásztól, de én úgy tudom, hogy bizonyos gyógyszerekkel nem ajánlott együtt használni... pl. mi nők fogamzásgátló mellett nem használhatjuk. De mondom, nem jó, ha mindig tömöd magadba azt a gyógyszert, kicsit állj le vele, próbáld ki nélküle a krémet, és ha nem válik be annyira, még mindig visszatérhetsz a bogyóhoz.
2015. máj. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!