Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok, mennyit költötök...

Csajok, mennyit költötök higéniára és szépségápolásra?

Figyelt kérdés

Nem keresek túl jól, havi 135 ezret kapok. Igyekszem az olcsó és bevált dolgokat választani, de így is egy vagyon. Mindenböl csak akkor veszek újat, ha elfogy az elözö.

Most meg egyszerre fogyott el az összes hajápolóm (hajvégápoló, balzsam, hövédö), a szempillaspirálom, és betét is kellett.

Minden hajápolóm, beleértve a sampont is, elég 4 hónapig, szempillaspirált meg fél évente egyszer veszek, így is szegényebb lettem 7000Ft-vel.


Ti hogy bírjátok?


2015. máj. 26. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon sokat költök kencékre, főleg krémek, fényvédő ami drága, pl egy arcra való 5600 ft, testre való 9800 ft, nem sokáig tartanak mivel minden nap használni kell. Hámlasztó krémek havi 10-20ezer. És akkor még néha sampon, balzsam meg hasonlók is kellenek, azok sem olcsók mivel csak jobb fajtákat használok.

Annyiból vagyok szerencsés, hogy a fizetést amit kapok teljesen magamra költhetem. Nincs más kiadásom. Ha lenne akkor bajban lennék.

2015. máj. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Havi kb 2000 ft. Általában nem sminkelek, hajat hetente mosok. Betétet használok, olcsóbb fajtát ez kb 700 ft havonta. Gliss kur hajápolót használok, a lányom hajára is ezt fújom, ez 3 hónapra elég.
2015. máj. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát viszonylag én is az a túlontúl igényes fajta vagyok, és általában felhalmozok magamnak mindent, de szerencsére ezt olyan alkalmakkor teszem, mint a Glamour vagy Joy-napok, amikor kedvezményesebbek tudom megvásárolni azokat a termékeket, amiket pótolnom kell a közeljövőben.

A sminkekkel és a körömlakkokkal már próbálok visszaállni, de sajnos ezek a gyengéim. :/ Megválogatom, hogy mit kenek az arcomra, de nem veszek több tízezer forintos csodakrémeket, olcsó, de jó legyen. Hajápolásra sem költök túl sokat, a kedvenc Balea samponom 450 Ft, ez elég egy negyed évig, hajpakolásból a Serical literes bödönjét használom, Isten tudja, meddig elég, nagyon jó, és csak 1200-1500 Ft körül van. A hajolajam meg lassan fogy, kb. félévente veszek újat a kuponos napokon.

2015. máj. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én is kb. ennyit keresek, nem tudom, mennyit kell költened egyéb dolgokra (lakás, rezsi, kaja), de nekem 7000 ft nem nagy érvágás 4 havonta. de ha mégis, akkor tegyél félre rá minden hónapban 2000-ret, és akkor nem egy haviból kell kiperkálni a cuccok árát.

én is használok hámlasztókat, meg arcra fényvédőt, de nekem egy tubus több hónapra is elég. fényvédőt vennem kell 3 havonta, változó, mennyiért veszem, általában 3000-10 000 között. hámlasztót félévente veszek két félét, 2 x 3000 ft-ért, vagy ha nagyobbat veszek, akkor évente 2 x 10 000 ft.

3 hónap - fél év alatt fogynak el a mindennapi smink cuccok, ami alapozó és szempillaspirál. ez kb. 5 ezer ft kiadás egyszerre. egy púder egy évig is kitart nálam, 2-3000 ft-ért szoktam venni.

hajápolókból nekem legjobban a kallos lab35 vált be, 500 ml-es flakont szoktam venni balzsamból, samponból, 900 ft darabja, fél évig elég. árulnak hővédőt és kifésülő spray-t is, de azokat nem használom minden nap, egy év alatt fogynak el, 500 és 1000 ft körül vannak.

hidratáló krémet is kb. 3 havonta kell vennem, több félét is használok, nem mindig ugyanazt veszem, 1000-4000 között szoktam rá költeni.

de a kötelezőkön kívül szoktam még venni ezt-azt sminkekből, ami megtetszik, szerintem havonta csak erre elmegy egy ötezres simán.

2015. máj. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
amúgy a kuponos napokat tényleg érdemes kihasználni, nagyon sok sminket, arcápolót, hajápolót fél vagy háromnegyed áron meg lehet venni. sokszor én is előre betankolok ilyenkor, hogy ne később kelljen venni, megvárnak a cuccok a szekrényben.
2015. máj. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem egyetemistaként is sztem egy havi 5-10 ezer minimum. Mindenből viszonylagosan olcsót, de jó minőségűt veszek.

Amikre költök: smink (nem halmozok, illetve drogériás nem magas árkategóriás sminkeim vannak)- ez kb havi 2000 Ft, arcápolási szerek(ez a kiadás nagy része- kb 4-5 ezer elmegy rá hónapokra lebontva). Ezen kívül vannak az alapvetőek: betét, borotva, sampon, tusfürdő stb. Kozmetikushiz viszont nem járok, kiműveltem magam bőrápolasból- így lényegében ezzel spórolok. 3-4 havonta járok fodrászhoz( 1500 Ft)

2019. szept. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!