Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolajat hogyan kell...

Ricinusolajat hogyan kell legkönnyebben használni hajra? Ki húlhatt a hajam? Szemöldökre is használható? és szemöldökre hogyan?

Figyelt kérdés
2015. máj. 26. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Ricinust ne használj hajra, szemöldökre meg mégis minek? Az olaj csak puhítja a szőrt és hajat. De hajra azért nem jó mert 3-4 samponozással jön ki, az pedig tönkreteszi a hajad.
2015. máj. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a következőt csinálom: kis tálkába öntök, és hajfestő ecsettel bekenem a fejbőrömet. Ha csak a hajhosszra akarok tenni, akkor a tenyerembe teszek belőle és jól bemasszírozom a hajamba. Mindkét esetben dunsztkötést alkalmazok (zacskó majd törölköző), min. fél óráig. Utána hajmosás.

A szemöldökre is lehet tenni, sőt szempillára is. Hogy tényleg nő-e tőle, azt én nem figyeltem meg, ennyire nem vagyok elvetemült, de vannak erről szóló blogok.

2015. máj. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
hullhat tőle a haj, de csak akkor, ha rosszul használod.Például ahogy az előttem szóló mondta el az rossz.a ricinusolajat érdemes valamivel keverni, egy tojássárgájával, vagy olajakkal.. A hajon érdemes rajta hagyni minimum 3 óráig, akár egész éjszakára. Bekell tekerni a hajat valamivel, törölközővel, vagy valami fóliával.
2015. máj. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor simán ricinusolaj nem jo?
2015. máj. 30. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!