Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hamvas szöke hajszinröl mi a...

Hamvas szöke hajszinröl mi a véleményetek? szerintetek nem igen természet ellenes? ez a hajszin öregit vagy fiatalit, ugy álltalában?

Figyelt kérdés

most a hajfesték szerint valódi világosbarna a hajam.szép barna jól is áll,de változtatni szeretnék.

de szeretném ha továbbra is természetes maradna a megjelenésem :)

fodrásznál fogom festetni ,de arra lennék még kiváncsi hogy ezt a szint ugye nem lehet nagyon elrontani ? pl egyeseknek a szöke haj csibesárgának mutat :D


2015. máj. 27. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Én neked nem festenék teljesen más színt, csak valami melírfélét. Lehet, hogy tökéletesen elég lenne pár napszívta tincs, vagy esetleg más, merészebb szín, ami nem nagyon feltűnő, de mégis ott van és változtat picit a frizurán, az összhatáson...

Persze ehhez látni kell a teljes valóságban, hogy nézel ki, hány éves vagy, milyen a hajad, a stílusod... ezekről nincs információ.

2015. máj. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

25 éves vagyok .van egy kislányom ,férjnél vagyok .elég csendes ,barátságos mosolygós vagyok .képet nem szeretnék tenni... régen voltam már szöke csak a lányom után nem volt se kedvem se idöm fodrászhoz járni ,barnára festettem ,mert azzal be mertem magamnak is festeni :)

amugy kék szemem van ,szerintem elég szép arcom ,fehér böröm .kép nélkül ennél nem tudom ,hogy mondthatnák többet :)

2015. máj. 27. 12:24
 3/7 A kérdező kommentje:
a melir nekem nem tetszik ...:(
2015. máj. 27. 12:24
 4/7 A kérdező kommentje:
hamvas szöke szerinted nagyon feltünö ?
2015. máj. 27. 12:26
 5/7 anonim ***** válasza:
A havas szőke tényleg nagyon természetellenes. Én a te helyedben egy sötétszőkére váltanék.:)
2015. máj. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Valami hasonlóra gondolok így látatlanban (én vagyok az első válaszoló):

[link]

[link]

2015. máj. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha sárgás árnyalatú a bőröd akkor nem fog jól állni a hamvas. De aranyszőke, mézszőke is jó lehet. Vöröses szőke is. Pl: [link]
2015. máj. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!