Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 18 évesen nem engedik a...

18 évesen nem engedik a szüleim, hogy megnövesszem a hajam?

Figyelt kérdés
Segítsetek mit tehetnék ez ellen? 18 évesenúgy érzem jogom van felőle dönteni

2015. máj. 29. 00:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Jogod van hozzá, igen. Elég érdekesek a szüleid. Mivel érvelnek az ellen, hogy megnöveszd?

Gyakorlatilag sem vagy már kiskorú és ez nem olyan, mint egy tetoválás, vagy piercing lövetés,ha akarod, növeszd meg, mit tehetnek ellene, lekötöznek és levágják? Akkor meg már máson is el kell gondolkodni...

Talán tiltja a vallásuk?

22/L

2015. máj. 29. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

:) Ilyen létezik?


Ne menj fodrászhoz.

2015. máj. 29. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Figyelj, szintén 18l vagyok és tapasztalatból mondom, hogy ha a szüleid egy ilyen kis dologban is korlátozni akarnak, akkor a jövőben semmi felől nem engednek majd dönteni. Legyél erős és mondd meg, hogy te márpedig megnöveszted. Tudom, hogy nehéz, de megéri. Meg aztán mivel nagykorú vagy, nem vihetnek el akaratod ellenére.

Remélem sikerül!

2015. máj. 29. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
viselkedj felnőttként bakker :D
2015. máj. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Attól függ

Jogod van hozzá, de fiúként lehetnek ellenvetéseik ha hosszú 30 centis hajat akarsz, de megtiltani nem tilthatják.

Lányként pedig hagyniuk kéne.

2015. máj. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok. nem tudom mi a a bajuk. talán túl konzervatívak
2015. máj. 29. 18:44
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha meg akarod növeszteni úgyis jönnek majd azzal hogy amíg az én házamban élsz és amíg az én kenyerem eszed blabla.

Ha idősebb leszel és dolgozol akkor megteheted (vagy akár most is) de mindenképp morgás lesz belőle

2015. máj. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azért ezt a szöveget csaK nem vennék elő. Teszek egy próbát, végülis erőszakkal csak nem nyírhatnak meg
2015. máj. 29. 18:49
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj nincs vele, ha egy fiúnak hosszú a haja (sőt, nekem nagyon tetszik :3), de még ha lenne is, akkor sincs senkinek joga eldönteni helyetted, hogy hogy nézz ki. Még a szüleidnek sem. Állj a sarkadra, és mondd meg nekik, hátha akkor megértik. Meg igazából nem tehetnek semmit, ha nem vagy hajlandó elmenni a fodrászhoz.

(3. voltam)

2015. máj. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
így van:)
2015. máj. 29. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!