Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gondot jelent ha a hajvégeket...

Gondot jelent ha a hajvégeket nem mosom meg?

Figyelt kérdés
Kimoshatos festekkel befestettem a hajam, és h tartos szine legyen nem nagyon akarom mosni, viszont a fejborom konnyen zsirosodik, igy 2naponta mosni kell, de ha a hajveget nem mosom meg az baj?

2015. máj. 30. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért zsírosodik a hajad, mert 2 naponta mosod.
2015. máj. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a fejbőröd lezsírosodik meg kell mosni, helyes hajmosással ez két napról biztos kicsit többre is kihúzható, de a fejbőrödnek az a legrosszabb ha zsírosan van hagyva. A végét nem szükséges minden alkalommal samponnal megmosni, de időnként igen, és olyankor kell utána balzsamot vagy pakolást használni.
2015. máj. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én is két naponta mosok hajat,mert könnyen zsirosodik nekem is.És én is csak a fejbőröm szoktam megmosni,mivel ott zsirosodik a hajvégeket úgy szoktam,hogy először körkörös mozdulatokkal dörgölöm a fejbőröm és utána párszor így lehúzom a habos sampont és utána,ahogy lemosom átmossa a hajvégeket is a sampon.:)

Remélem érted,ahogy leírtam :DD

Az elsőnek pedig üzenem,hogy tinikorban egyrészt hamarabb zsirosodik a haj és nem fogok zsíros hajjal mászkálni.

14/L

2015. máj. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen értettem, köszi:D és egyettertek, sajnos muszaj megmosnom 2naponta, mert mar mindent kiprobaltam h kevesbe zsirosodjon, de semmi nem hasznalt
2015. máj. 31. 16:01
 5/5 anonim válasza:

#3-s vagyok

Én is így vagyok vele:)

Muszáj 2 max. 3 naponta hajat mosnom,mert utána már botrányos lenne szerintem :D

De mondták,hogy ebben a korban természetes,hogy zsirosodik az ember bőre is így a hajunk is hamarabb zsirosodik sajnos.

De hát majd elmúlik :D reméljük :D

2015. máj. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!