Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megy hajápolási módszer képes...

Megy hajápolási módszer képes leplezni a töredezett hajvégeket?

Figyelt kérdés

Az ollós megoldáson kívül :)

Olvastam brazil hajkezelésről és egyéb fodrásznál igénybe vehető kezelésekről, amik nem számítanak olcsó mulatságnak ( 30-40 ezerért láttam ) de azt állítják újjá építi a hajvégeket. Na ezt én nem hiszem el, de legalább látszólagos javulást okoznak? Vagy mi az a kence, kezelés vagy bármi, amivel legalább látszólagosan is kicsit rendbe rakhatnám a hajam? Készülöm levágatni, de még egy évet szeretnék várni. ( Tablófotózás, szalagavató, ballagás stb... )


2015. máj. 3. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. Viszont, ha egy évet vársz, akkor addig tovább törik, és csúnyább lesz. Ellenben, ha most levágatod, és odafigyelsz az ápolásra, egy év alatt simán visszanőhet.
2015. máj. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Drasztikus vágás lenne, olyan 15-20 cm, ami nem nő egy év alatt vissza. Igaz a hajszálaimnak csak kb 5 centije van eltörve, de mivel tépett fazon, és leszeretném egyenesre vágatni így csak az említett 15-20 centi különbség maradna.
2015. máj. 3. 17:30
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nem létezik. A töredezett részeket semmi nem fogja összeragasztani, azt le kell vágatni, ha tetszik, ha nem. Ha nem vágatod le, akkor tovább kúszik felfelé a törés. Ha egy évig nem vágatod le, akkor a végén nem 4-5 centit kell majd levágni belőle, hanem 15-öt.
2015. máj. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mint írtam, nem hiszek abban, hogy újraépíti bármilyen kezelés is is hajvégeket, csupán olyan kezelést keresek, ami az elkövetkezendő egy évre szebbé tenné a hajam, utána úgyis megválok a roncsolt részektől :)
2015. máj. 3. 17:35
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor sem létezik ilyen, mert a töredezés feltűnő és nem fogja semmi elfedni.
2015. máj. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem kell olyan gyakran mosni zsírtalanító samponokkal. Helyette szőrkefével kell kikefélni, naponta 2-3 x.
2015. máj. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Levágatod most azt az 5 centit, aztán egy év múlva egyenesre vágatod.
2015. máj. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

nincs ilyen, akármit is csinálsz vele a töredezettsége csak rosszabb lesz

szerintem vágasd le most azt az 5 cm-t és maradjon ugyanilyen fazonú (úgyse most akartad tépettre csináltatni)

az az 5 cm gyorsan visszanő, figyelj oda rá hogy szép maradjon a hajad (ne vasald, használj hajvégápolót stb)

és majd 1 év múlva levágatod olyanra amilyenre szeretnéd

így a tervnél maradsz, a hajad is hosszú marad a ballagásra, de a töredezés is eltűnik

2015. máj. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem értem a logikád, most csak a töredezést kell levágni, 5 cm minusztól nem lesz láthatóan rövidebb a hajad, viszont szép egészséges lesz az "eseményekre". A töredezett hajat semmi nem hozza helyre, mivel a haj nem élő dolog, nem tud helyrejönni látszólag sem ha már el van töredezve.

Ha egy évig nem vágatod akkor durván ronda lesz mert tovább törik.

2015. máj. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha felfognátok végre, hogy a kutya nem nézi és az ég egyadta világon SENKIT nem érdekel a hajvégetek.
2015. máj. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!