Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, akiknek töredezik a...

Lányok, akiknek töredezik a haja, és 2-3 havonta vágatják megválaszolnátok a lenti kérdéseim?

Figyelt kérdés

Már régóta szeretném megnöveszteni a hajam, de nem sikerül ugyanis nagyon töredezik. Eddig 8-9 havonta vágattam belőle, de olvastam, hogy akinek érzékeny a haja gyakrabban kell menni.


Lehetséges-e, hogy valaki megnövessze a haját és ne töredezzen, ha 2-3 havonta megy fodrászhoz?


Mennyit szoktatok ilyenkor vágatni?


Milyen ütemben nőtt a hajatok, mikor törni hagytátok?


Milyen ütemben nő ha rendszeresen vágatjátok?


2015. máj. 31. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is estem már abba a hibába hogy azt hittem hosszabb hajam lesz ha nem vágatom sokáig. De a töredezés miatt pont hogy így nő meg leglassabban. És közbe állandóan csúnya is.

Szóval mióta rájöttem vettem egy fodrász ollót (ez fontos, mert a sima ollók szinte csak eltépik a hajat) és 1-2 havonta levágom azt a pár milliméter töredezett részt amit látok. Fodrászhoz nem megyek, mert az többet vág mindig mint kéne, nem fogja tincsenként vágni a hajat, mint én itthon magamnak.

Így észrevehetően hosszabbodik már a hajam.

2015. máj. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm a válaszod. Milyen ollód van és hol vetted? Én is szerettem volna vásárolni, de a webshopokban több tízezer forintért láttam.
2015. máj. 31. 15:51
 3/4 anonim válasza:
Venni kell rá valami töredezést megállító olajat (pl. pantene) vagy argánolajat, ami 2000 ft, de kb 2,5 évig elég egy kis üveggel. Ezt bele kell vasalni ha nem akarod hogy zsírosodjon. Ahhoz hogy erősödjön a haj nem árt ha hajmosás után hagyod megszáradni, főleg hogy most jön a nyár, meleg van. Én minden évszakban vágatom (vagyis 3 havonta) ha ápolom akkor van hogy csak 3-4 mm-eket vág le belőle a fodrászom. Először azt érd el hogy egészséges legyen a hajad és csak utána növeszd, különben borzalmas eredményt kapsz.
2015. máj. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 ezeket már mind kipróbáltam, de sajnos így is töredezik.
2015. máj. 31. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!