Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Erős szőrösődés, kezelhető?

Erős szőrösődés, kezelhető?

Figyelt kérdés

A hasamon, lábamon, hátamon,nyakamon stb. elég erős a szőrzetem, nem tudok vele mit kezdeni. Legyantáztam magamnak, a hasamon semmi gond nem viszont a mellemnél kipöttyösödtem, ami csak jópár nap után múlt el...Nem tudom, hogy én voltam-e béna, de gondoltam rá, hogy kozmetikussal gyantáztatom inkább. Jó ötlet szerintetek? Mennyi az esély rá, hogy csúnyán nő vissza és nagyon kipattogok?

(Egyébként hormonális problémám volt/van, de már lassan egy éve szedek gyógyszert, ami kifejezetten a szőrre is jó!)

Mentateáról hallottam, hogy az jót tesz, illetve a cickafark teáról. De ha ezeket iszom és szedem a fogamzásgátlót ami szintén jó erre, akkor el kell kezdenem állandó szőrtelenítésre járni és úgy szépen lassan eltűnik/ritkul/halványul?



2015. máj. 31. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem menj vissza a dokihoz. Nekem ugyanez a problémám és a gyógyszer két hónap után látványosan csökkentette a szőrösödést, például a mellemnél és a nyakamon teljesen eltűnt. Ha egy év után sem látod, hogy javulna a helyzet, akkor szinte tuti, hogy rossz gyógyszert szedsz.
2015. máj. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igazából ezt nem csak a szőrösödés miatt szedem, mármint a fogamzásgátlót. Azért nem tudnék váltani, mert ez az ami az én problémámra jó (valamim alacson (volt), és ezért kezdtem el szedni, de mivel közben barátom lett, akivel azóta is együtt vagyok, így maradt ez a gyógyszer.:)

Gyantázást mennyire ajánlod?

2015. jún. 1. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!