Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Több hónapos pattanás után...

UnstoPPaßle kérdése:

Több hónapos pattanás után maradt vörös/lilás foltok kezelése hogy kezelhető?

Figyelt kérdés

Sziasztok az volna az én problémám, hogy a homlokomon kb két hónappal ezelőtt volt egy nagy pattanás és körülötte később még keletkeztek kisebbek is. Ezeket szakszerűen kinyomtam, fertőtlenítettem ahogyan azt kell. Akkor ugyebár keletkezett mindegyik kisebb/nagy pattanás után piros foltok, gondoltam szokásos az idő majd megoldja. A pattanások be is gyógyultak a bőröm is sima, de valamiért a vörös foltok megmaradtak és nem akarnak eltűnni. :/

Ez így néz ki most, persze idő közben még jöttek ki pattanások: [link] (tudom irgalmatlanul gáz ez a kép, de úgy vélem, hogy minél pontosabb válasz érdekében minél pontosabban kell leírni a problémát)

Szóval valaki tudna valamilyen tippet/terméket/házi praktikát (?) adni, hogy mit kellene használjak/tegyek hogy az arcom tiszta legyen és ezek a foltok/pattanások eltűnjenek?

Köszi előre is.



#tanácsok #folt #pattanás #házi praktika #pattanástalanítás #vörös foltok eltüntetése #homlokon lévő pattanások eltüntetése
2015. ápr. 22. 18:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és annyit elfelejtettem hozzátenni, hogy naponta 3-5 között arcot szoktam mosni, legalább két alkalommal többször áttörlöm aloeverával és reggel 7-től 3-ig majd este is körömvirág kenőcsöt szoktam felrakni a homlokomra.
2015. ápr. 22. 18:52
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

AHA savas termékek, főként a minimum 5%-os hámlasztók tudják szépen halványítani a hegeket. talán júniusig használhatod ezeket, de csak szigorú fényvédőzés mellett. ha ilyen foltjaid vannak, amúgy is érdemes fényvédőzni, mert a naptól csak bebarnulnak.

jó még a c vitaminos szérum, vagy amit most is simán használhatsz, az a la roche posay effaclar duo+ nevű krém, ezt fényvédő nélkül is lehet kenni.

2015. ápr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Legközelebb ne nyomd ki hanem kendd be valamivel! Én pl:mézzel, mosdókenőccsel, citrom illetve narancs héjával szoktam. Utóbbi kettőt belekeverem az arc krémembe. Szerintem ezt is kendd be mézzel nekem is volt már ilyenem és az segített
2015. ápr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
AHA savas cuccok jók hegekre, BHA pedig pattanások, mitesszerek ellen. Patikában vehetsz ilyesmiket.
2015. ápr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jézusom, előző előtti, te kajak belekevered a citromot az arckrémedbe?
2015. ápr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Erről az Hada Labo Tamagohada AHA/BHA-ról ami így kettő az egyben (nutella duo :D) mi a véleményetek?
2015. ápr. 23. 14:33
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez itthon nem kapható. vagy de? hol találtad?
2015. ápr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ebayről rendelném :D
2015. ápr. 25. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!