Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Próbált már valaki hennával...

Próbált már valaki hennával festett hajnak szőkítővel nekiesni?

Figyelt kérdés

Külföldi oldalakon láttam, hogy van aki sikerrel járt, de ált. nagyon szőke hajszínt akartak, amit többszöri leszìvatással értek el. Nekem a cél a mogyorószőke/mogyoróbarna - a lényeg, hogy az a szín ami télen világosbarna, nyáron sötétszőke, és inkább meleg árnyalatú.

A lényeg, hogy egynél többször nem ugrok neki a hajamnak szőkítővel.

Valaki tudna tanácsot adni, hogy hogy csináljam a szőkítés utáni festést, hogy ne maradjon a hajam csibesárga meg narancs?

(fodrász nem opció, évekkel ezelőtt azért váltottam hennára, mert tönkretette a hajam)

Köszi előre is!


2015. jún. 1. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=SVmnaWCaV5g

Kb ez szokott az otthoni eredmény lenni, 2-3 színű haj. És ezt helyrehozni roncsolás nélkül már igen nehéz. Otthon ezt egyszínűre lehetetlen lesz festeni is.


Szóval a fodrász az egyetlen aki képes megcsinálni, mivel te nem értesz hozzá. Fodrászból is jót, szőkítésben gyakorlottat kell keresni, nem a legolcsóbb vidéki nénit, aki sose csinált még ilyet. Egy jó hírű mesterfodrász megfelelő választás lehet.

2015. jún. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A hennát nem szedi le a szőkítőpor sem.

Kísérleteztem, aminek az eredménye az lett, hogy a henna vörös színe megmaradt a hajon, emiatt az klassz narancsszín lett. Tovább nem gyötörtem a hajat, nem lett volna értelme, károsodás nélkül biztosan nem értem volna el normális szőkét.

2015. jún. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Azt hiszem, inkább hagyom lenőni. Nem vagyok elég vakmerő ehhez a szőkítéshez :D

2015. jún. 2. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!