Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ezek közül melyik...

Szerintetek ezek közül melyik a legvilágosabb szín?

Figyelt kérdés

Már jojózik a szemem, és nem értek hozzá. Mit jelent az, ha egy ilyen termék 0/00-ás? Mert ehhez pl. hajfesték van írva, de létezik fehér hajfesték?

[link]

Tudom, hogy valamelyik festék, valamelyik színező, nem ez a lényeg.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Mit jelentenek a számok? És melyik márkát választanátok?


2015. jún. 1. 15:21
 1/4 A kérdező kommentje:

És ezek?

[link]

[link]

Valószínűleg monitoron keresztül mások a színek, de nekem mind ezüstnek vagy fehérnek tűnnek. Valaki segítsen ki,hogy melyik mire való :/

2015. jún. 1. 15:42
 2/4 anonim ***** válasza:

0/00-ás csak kivilágosító, másik hajfestékhez keverve használható. Magában nincs színe.

Az Elgon I-light pedig csak szín frissítésére való.

A Koleston, Wella az rendes hajfesték.

A képen lévő színek viszont nem valósak, túl világosak, pl a 8/81 az valami ilyesmi: [link]

10/0 az a természetes világosszőke: [link]

Szóval eléggé más mint a linkelt képeken.

Én simán Kallos KJMN festéket használok, abból is vannak hasonló színek és jóval olcsóbb. [link]

2015. jún. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a célod, milyen hajból akarsz milyet festeni, mert a festéket és oxi erősségét is a hajadhoz kell kiválasztani, hiába veszel sötétbarna hajhoz ilyen festéket, attól még a sötét hajon max sárga lesz belőle.
2015. jún. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, nem marad más, mint simán hamvasítani. A hajam már így is nagyon világos szőke, de iszonyúan idegesít benne a sárga. Szeretném, ha minél kevesebb lenne benne, úgyhogy most pár hétig a Kallos florillummal fogok próbálkozni.

Egyébként ezt a terméket szerettem volna beszerezni, de itthon nem kapható, külföldről pedig nem küldik el (talán nem szállítható repülőn, nem tudom, de híres oldalakról sem tudom megrendelni) [link] Több videót megnéztem a használatáról, és kb. fehér hajat eredményez, amiért odáig vagyok [link]

2015. jún. 1. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!