Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan, aki csipesszel...

Van itt olyan, aki csipesszel szorteleniti a labat, honaljat?

Figyelt kérdés
Csak azert kerdem, mert en nem merem megkerni anyukamat, hogy mutassa meg az epilator hasznalstat, magamnak nem fogom csak ugy elkezdeni, mert azt sem tudom, hol tartja. Kozmetikusra nincs penzem, amugy sem mennek egyedul. Borotvalni nem akarom, mert hamar szur. Szoval maradt a szerencsetlenkedes a csipesszel. Nem akarok szoros labbal maradni, akkor sem ha alig latszik, mert baratnoim mind szortelenitenek es szegyellem, hogy en nem. Valami otlet? 12,5/L

2015. jún. 3. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Az epilátor használata egyszerű, de egyes helyeken lehetetlenül fájdalmas. Higiéniai szempontokból nem javaslom, hogy másét használd, inkább szólj anyukádnak, hogy vegyen neked egyet vagy gyűjts rá a zsebpénzedből. A csipeszelés nagyon sokáig tartana, én nem bohóckodnék vele, akkor inkább borotva.
2015. jún. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább borotváld, a legtöbb fiatal azt csinálja, nincs azzal semmi gond, zuhany közbe fél perc alatt megvan. Nekem gyorsan nő a szőröm, minden nap borotválom, hozzátartozik a zuhanyzáshoz a művelet. Inkább ez, mint hogy fél napig csipesszel szedegesd. Aztán az is kinő pár nap múlva majd.
2015. jún. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy csomag borotva 500 Forint, arra csak van pénzed. Van benne 4 vagy 5 darab, elmégy egyedül, szépen megveszed, és el van intézve az ügy. Anyukád epilátorát meg ne használd, nem valami higiénikus.
2015. jún. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jol van, akkor borotva.. Meg tudjatok mondani, hogy kb mennyi idonkent kell csinalni az elejen? Eleg pl 5 naponta? Vagy inkabb 3? Es 1 borotvat csak 1szer lehet hasznalni??
2015. jún. 4. 13:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy borotvát többször is lehet használni! Kb 3 naponta, de ez ember függő, majd kitapasztalod.
2015. jún. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jo, koszi a valaszt :) a sulink mellett pont van egy drogeria, ott majd meg fogom venni a borotvat. Most meg nem veszek a suliba rovidnacit, de jovo heten mar lehet, ugyhogy cselekedni fogok..csak kicsit felek :/ nem tudom mitol, csak nem szeretek anyum hata mogott csinalni dolgokat, de szolni sem merek.azt sem tudom miert.. Ugy legalabb nem en kene vegyem a borotvat :D
2015. jún. 4. 20:01
 7/7 anonim válasza:
Márpedig egyszer anyukád észre fogja venni, hogy szőrtelen vagy, hidd el, eljön az a pillanat. De ne izgulj, ettől nem fog összedőlni a világ, hogy nem mondod el, hogy már x alkalommal szőrtelenítesz.
2015. jún. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!