Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kreppelt haj? Szetintetek meg...

Kreppelt haj? Szetintetek meg "divat"? Vagy nagyon hulyen neznek ki vele?

Figyelt kérdés
Kb. 1 eve levagattam a hajam, ez a tipikus elol hosszabb, hatul felnyirt fazonra. Most megint novesztem, de mar semmit nem tudok kitalalni, kb vallig er. Elovettem a hajvasalom es lattam, hogy van rajta kreppelo is. Kb 15 eve kreppeltem utoljara a hajam.
2015. jún. 3. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Valamelyik nap láttam egy csajt a suliba akinek bevolt kreppelve a haja,jót mosolyogtam rajta nagyon. A régi emlékek bevillantak kiskoromról.

Ha jól áll, és megy a stílusodhoz akkor simán.

Én biztos nem csinálnám,de hajrá :D

2015. jún. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ööö.. jó kis nosztalgia, de szerintem ne! Kislányoknál még én is látom néha.
2015. jún. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem itt szunnyad a kreppelőm már évek óta, és szinte startra kész állok, hogy mikor vehetem elő újra, de míg egyedül lennék, nem merem! :S
2015. jún. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha 10 éves vagy, nyugodtan.
2015. jún. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!